Студенти повинні бути представлені у владі, – Володимир Бліхар

Вже четвертий рік поспіль учасники «Студентської Доби» протягом 24-х годин творять майбутнє власного міста.

16-17 жовтня у Тернополі в рамках міжнародного проекту ЕСКОМ проходив освітній захід «Студентська Доба 2015». Цього річ окрім розумових та творчих конкурсів студенти брали участь у здоровому та інтелектуальному відпочинку. Основна мета заходу – спільними зусиллями знайти шляхи вирішення проблем Тернополя, створивши проект на екологічну тематику.

У цьогорічній «Студентській добі» взяло участь 80 студентів з тернопільських та чортківських вишів та коледжів, а також представники громадських організацій. Завітав на захід і Володимир Бліхар.

Він упевнений, студенти – це майбутнє України. «Розумні, творчі, креативні, з перспективними ідеями та чистими думками – це ті, що змінюють країну. Дуже приємно спілкуватися з ними та знаходити спільні погляди на шляхи вирішення проблем нашого міста. Особливо втішно бачити, що вони справді вболівають за долю нашої країни та відверто прагнуть до змін. Такі студенти обов’язково повинні бути представлені у владі, щоб відстоювати інтереси молоді. У нашій команді «Народного контролю» є чимало таких студентських лідерів, зокрема, студентський мер Василь Костюк (кандидат у депутати до міської ради по округу №19), голова студентського самоврядування ТНЕУ Наталія Цаль (округ №2), студентський декан юридичного факультету ТНЕУ Андрій Дзюба (округ №37) та ініціативний студент ТНЕУ Віталій Круцько (округ №22). Дивлячись на таку активну та ерудовану молодь, розумію – майбутнє Тернополя у надійних руках», – переконаний Володимир Бліхар.

Студентські команди вишів та громадських організацій міста провели добу в українському домі «Перемога», працюючи над проектами. Також вони брали участь в тренінгах, майстер-класах, інтелектуальних змаганнях, іграх, дебатах.

Володимир Бліхар долучився до обговорень, та як кандидат на посаду міського голови представив молоді своє бачення розвитку Тернополя. Опісля – охоче ділиться враженнями: «В результаті нашого живого спілкування народилось багато нових думок та ідей. Студентів я завжди підтримував та буду підтримувати, а тепер, побачивши нашу спільну мету в обличчі європейського міста, буду всіма зусиллями сприяти її втіленню».

Коментарі вимкнені.