Тернопільські свободівці підставили Сергія Надала

Недолугі дії тернопільських свободівців загнали у своєрідний кут мера Сергія Надала, який також є членом партії Тягнибока.

Бажаючи очистити лави від “зрадників” (йдеться про Р.Навроцького, І.Сороколіта, І.Турського), свободівці наробили так багато помилок, що Сергію Надалу прийдеться довго помудрувати, як з гідністю все виправити та втримати ситуацію під контролем.

Спочатку, свободівці виключили трьох депутатів з партії. Зробили це швидко, але видимого результату не отримали. Р.Навроцький, І.Сороколіт та І.Турський знають надто багато, а трибуна в міській раді дає можливість оприлюднювати свої знання. Це перша проблема, з якою зіткнувся Сергій Надал, бо саме про нього найбільше і знає Турський, що пропрацював секретарем ради 5 років. А Сороколіт може аргументовано викладати свої думки та бути опонентом мера, чого не скажеш про решту свободівців, які так слухняно голосують за пропоновані Надалом рішення, але не спішать публічно захищати мера-однопартійця.

Зрозумівши, що зробили помилку, свободівці в своєму традиційному стилі вийшли на вулицю та заблокували доступ до сесійних засідань екс-побратимам. Це створило ще одну проблему для Сергія Надала. Бо ні заворушки під стінами мерії, ні позиція правоохоронців, яка, м’яко кажучи, не до кінця зрозуміла, не призводять до поширення позитивного іміджу про Тернопіль. Тим більше, що і Сороколіт, і Турський продовжують приходити в міську раду на засідання комісій, які продовжують очолювати та протягують рішення, які не завжди подобаються тому ж Надалу.

Ще одна проблема, з якою стикнувся очільник Тернополя, пов’язана з процедурою відкликання інших депутатів – від ВО “Батьківщина”. Прибічники Тягнибока відкрили скриню Пандори, якою і скористаються однопартійці Тимошенко. Але ті мають всі шанси зробити все правильно, уникнувши помилок, які допустили свободівці. Якщо по документах все зійдеться, то ТВК не матиме підстав і прийме рішення про позбавлення мандатів депутатів від ВО “Батьківщина”. Все би нічого, але то саме ті депутати, на слухняне голосування яких дуже розраховував Сергій Надал, збираючи кворум під “потрібні” рішення. І саме однопартійці мера сприяли тому, що той може втратити слухняних три голоси в доволі нестійкому депутатському корпусі. А чи будуть інші депутати від ВО “Батьківщина” так само лояльні до мера – вирішуватиме вже не Надал, а Деревляний.

На фоні безпорадності тягнибоківців у ситуації з Навроцьким, Сороколітом, Турським, починаються відцентрові рухи і в інших свободівців, які більше тяжіють до здорового глузду, ніж до партійної дисципліни. Тим більше, коли партійна дисципліна потрібна та вигідна тільки одному Надалу.

Коментарі вимкнені.