Тернопільські податківці встали на бік рейдерів?
В Підгайцях Тернопільської області, на одному із місцевих агро-підприємств співробітники Податкової міліції проводять незаконні дії.
«Податківцями використовується схема, коли під приводом вигаданої несплати податків відкривається провадження і суд надає дозвіл на обшук адміністративних будівель чи елеватору. Насправді ж, під прикриттям цієї ухвали, вони здійснюються абсолютно інші дії. Техніка арештовується прямо на полях, вилучається зібраний врожай, блокується робота підприємства. Все це робиться на “піку” врожайного сезону, аби нанести максимальні збитки ” – каже юрист постраждалої компанії Дмитро Поліщук
“Починаючи із 2016 року до нас надходили наполегливі пропозиції продати агробізнес одному великому агрохолдинг. У планах цієї компанії підім’яти під себе весь малий та середній агробізнес на Західній Україні” – пояснює директор підприємства Микола Слободян.
“У випадку із цим постраждалим підприємством, у аграріїв ще навіть не наступив так званий ”період податкового зобов’язання”, тобто компанія лише розпочала свою діяльність і у відношенні неї за Законом діє мораторій на податкові перевірки, не кажучи вже про будь-які арешти чи кримінальні переслідування. Україні необхідно завершити Податкову реформу. Ми повинні раз і на завжди відмовитись від Податкової міліції. Цей корупційногенний державний орган необхідно терміново ліквідувати “ – констатує засновник ГО Автомайдан та голова Люстраційного Комітету Майдану Дмитро Карп.
Журналістам та громадським активістам вдалось дізнатись і цікаві факти про чиновників ДФС, які причетні до цієї справи.
Один із них – Дума Віталій Романович, – перший заступник начальника ГУ ДФС у Тернопільській області у 2015 році не пройшов люстраційну перевірку, як це передбачено законом, очолював відділ внутрішньої безпеки в ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області у 2013 році, чим порушив п.6 ч.1 ст 2 Закону “Про очищення влади”.
Хоміцький Артур Ігорович – старший слідчий з особливо важливих справ відділу кримінальних розслідувань слідчого управління фінансових розслідувань не вказав у своїй декларації одну із своїх квартир. Окрім того, не задекларував правоохоронець і шикарне авто.
Гуль Володимир Ігорович, прокурор відділу прокуратури Тернопільської області, у декларації не вказує про наявність нерухомого майна, хоча чимало земельних ділянок та будинок площею 365 м.кв. зареєстровані на родичів. А от в Єдиному реєстрі судових рішень існує судовий наказ, в якому зазначається про заборгованість по сплаті за утримання будинку та прибудинкової території все ж таки на його ім’я.
Проте у прокурора є аж 2 автомобілі: Mitsubishi Pajero Sport (2007 р.в. ) та КIA Soul (2011 р.в.).
Між деклараціями та реаліями виникає дисонанс, отож у громадськості залишається безліч запитань до згаданих вище чиновників.
Коментарі вимкнені.