В Тернополі дозволено приймати «львівське сміття»?

Принаймні такий висновок можна зробити з проекту рішення, який пропонується виконавчими структурами на розгляд сесії Тернопільської міської ради.
Проект розглядався на засіданні профільної депутатської комісії.

Чиновники (ймовірно, за дорученням Сергія Надала) пропонують «ЗАБОРОНИТИ» сміття львівського походження. А з інших областей??

Логіка підказує, що заборонити можна лише те, що дозволено. Дивує також неграмотність у підготовці самого рішення. Адже Львівська міська рада звернулася до Тернопільської зі зверненням. Не бачу логіки, коли на ЗВЕРНЕННЯ відповідають рішенням.

Щоб не бути критиканом, комісія запропонувала свій варіант: ВІДМОВИТИ Львівській міській раді у їхньому проханні.
Тепер чекаємо на сесію. Формально проект рішення виконавчих органів комісією розглянутий і він може бути пропонований депутатам для розгляду. Чекаємо…

P.S.
Мною пропонувалась редакція:
«Відмовити у клопотання Львівської міської ради щодо прийому побутових відходів м.Львова у зв’язку з: 1) відсутністю великих резервів місць захоронень побутових відходів для власних потреб міста Тернополя; 2) значною політизацією даного питання.»

Але після певних дискусій члени комісії дійшли згоди, що не варто деталізовувати причини відмови. Кінцева пропонована редакція лаконічна:
«Відмовити у клопотанні Львівської міської ради щодо прийому побутових відходів м. Львова.»

Хто ж бажатиме пояснити власні мотиви відмови/заборони/згоди приймати «страшне львівське сміття», то зможе це зробити під час пленарного засідання сесії.

Іван Сороколіт

Коментарі вимкнені.