Афіші Львова: концерти і не тільки

Львів по праву називається західною столицею України. Адже тут постійно мають місце популярні заходи, які вже не один рік збирають фанатів з усієї країни. На концертних майданчиках виступають зірки світового масштабу, а також українські популярні виконавці. Ну і, звичайно, театральні постановки.  Львівська опера завжди привертала увагу туристів не тільки своєю архітектурою, але і грандіозними виставами.

Арсен Мірзоян в Золочеві

Своєрідність і неповторність – ті якості, якими володіє співак і які відкривають серця мільйонів, щоб назавжди впустити в свою душу його творчість. Ще в минулому році його тур відзначився шаленими продажами квитків та в цьому році очікується не менший наплив бажаючих почути і побачити музиканта наживо.

10 листопада Арсен Мірзоян вже готовий вразити своєю музикою фанатів в Золочівському районному народному домі. Співак вже раніше був номінований на музичні премії, а в його арсеналі налічується вже чотири альбоми, які стали результатом авторських пошуків і рішень. Допомагає в цій справі саунд-продюсер В.Телезін.  Відчуйте всю глибину експериментальної творчості Арсена Мірзояна на собі.

Квитки за посиланням https://lviv.kontramarka.ua/uk/arsen-mirzoan-zolociv-48170.html

 

Львів зустрічає відомого скрипаля

Уже подарувавши свою творчість українському народу в минулому році, відомий нью-йоркський скрипаль Дамьен Ескобар повертається знову в Україну. Цього разу його зустрічатимуть 23 жовтня у Львівській опері.  Його концертна програма складається з популярних хітових композицій відомих виконавців:

  • Джастін Тімберлейк;
  • Вітні Х’юстон;
  • Адель;
  • Алісія Кіз та інші.

А також Дем’єн Ескобар приготував нові авторські пісні, які обов’язково торкнуться вашої душі. Адже музикант віртуозно грає на скрипці і з’єднує жанри та стилі. Зовсім скоро темношкірий красень зійде на сцену у Львові.

Квитки за посиланням https://lviv.kontramarka.ua/uk/damien-escobarlviv-48230.html

Геть проблеми – радій життю

Крім розважальних заходів, афіші Львова запрошують і на зустрічі, які дозволять переглянути своє життя, зарядитися оптимізмом, вирішити проблеми і знайти відповіді на питання, що турбують практично кожного другого жителя країни.  29 жовтня на публічну консультацію запрошує психолог Михайло Лабковской в ​​Міський палац культури ім. Гната Хоткевича. «Як перестати турбуватися і почати радіти життю» – така тематика зустрічі буде цікава багатьом. Адже чимало можуть поскаржитися, що в їх сім’ях не завжди вміли радіти і отримувати задоволення, а почуття провини занадто загострене. Вирішити ці проблеми, знайти камінь спотикання, позбутися страхів, образи і почуття провини зможе кожен. Вчіться радіти життю вже зараз.

Квитки за посиланням https://lviv.kontramarka.ua/uk/mihajlo-labkovskij-lviv-48075.html

Коментарі вимкнені.