На Тернопільщині багатодітна мати заховала труп немовляти у ванній

26-річну мешканку райцентру Бережани на Тернопільщині госпіталізували до лікарні через велику втрату крові. Жінка сама звернулася до медиків. Лікарі діагностували у неї ранній післяпологовий період, пише Gazeta.ua.

Як розповів прокурор Бережанського району Олег Бурик, жінка спершу заперечувала свої пологи.

“Якби не втратила багато крові, може, взагалі би не зверталася до медиків. Врешті-решт сказала, що дитина народилася передчасно”, – повідомив прокурор.

Міліціонери одразу виявили неживу дитину у неї вдома. Хлопчик народився семимісячним того ж дня. Його тільце знайшли у сміттєвому кошику у ванній. Воно було загорнене у кілька сміттєвих пакетів.

Жінка одружена. Разом із чоловіком виховують чотирьох синів віком від 2 до 6 років. Отримують допомогу на дітей, ніде не працюють. Крім них, того дня у домі була ще й мама чоловіка.

“Породілля спочатку нічого не пояснювала. А потім сказала, що дитина народилася передчасно. Хлопчик був неживий, весь синій. Щоб старші діти не злякалися, вона його сховала таким чином”, – зазначив Олег Манолійович.

Кримінальну справу проти породіллі поки що не порушували.

“Ми чекаємо офіційного висновку судмедекспертизи, щоб порушувати кримінальну справу. Треба ще встановити, хто саме із дорослих може бути причетним до цієї справи”.

Коментарі вимкнені.