Чому Коропець в осінню пору негарний (фото)

Коропець у цю пору прекрасний  Але не на цих  фото, які у мережу Фейсбук виклала Світлана Дрозд.

Треба визнати: у нас так роблять. Викидають сміття, що не розкладається сотнями років, аби-де. Трохи далі від своєї хати. Там- не видно. Ні нам, ні гостям, яких чекаємо у нашому туристично перспективному, мальовничому селищі. Ми вже дозріли серцем так НЕ робити. Бо воно – болить. Ми настільки виросли, що МОЖЕМО стрепенутись, тихо попросити сусіда, родича, знайомого: не роби. Ти- вищий від цього. Ми сьогодні – інші. Кращі.

Передістоія: вихідець селища поскаржився в обласне управління екології на стихійні звалища у Коропці. У відповідь на цей запит до Коропця 19 жовтня приїхав інспектор з екології з Монастириськ. Отож, він, селишний голова, начальник комунгоспу і Світлана Дрозд обійшли ті місця.
На фото: сміття на території колишнього заводу “Індуктор”,  в закинутій будівлі “Універмагу” в центрі, жолоб на Підтемному, річка Коропець вище впадіння в Дністер.
Тут нема фото звалищ по дорозі на Стіглу і біля вагнірівецької телевежі. Ще у скарзі був жолоб вище у Кут (колись Ринва називали). Туди не ходили. І ще місцевий цвинтар (є в планах прибрати до поминальних днів). І приміщення колишньої муз.школи
У Коропчику лежить зламана верба. І так створює загату, природній фільтр, збираючи непотріб. Берег вимиває углиб, очевидно, що і інші верби скоро падатимуть. Начальник комунгоспу жартує : то все не наші люди нам накидали, то з Порохови, Зубреця понавозили і ті, що вище по Коропчику, з Дубенки.
А всерйоз: договори на вивіз сміття підписали всього десяток коропчан, а щоб це було не збитково і можна було б налагодити забір по усіх вулицях, треба не менше сотні… Ми вищі від сміття (?).
Результат: склали акт перевірки і припис інспектора, що зобов’язує ліквідувати “гидоту” до 19 листопада.

 

Коментарі вимкнені.