Хоче переконати мер Тернополя, що торф’яні котельні – це класно, нехай публічно показує це, — Анатолій Гриценко

Анатолій Гриценко та депутат Тернопільської міської ради, голова Тернопільського обласного осередку “Громадянської позиції” під час прес-конференції в Тернополі.

Зловживання службовим становищем — один із найстійкіших видів корупції в Україні. На думку лідера політичної сили “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка, знищити корупцію на зв’язках може лише легалізація сфери лобізму. Про це Гриценко нещодавно заявив, перебуваючи з робочим візитом у Тернополі.

Політик з командою навіть підготували законопроект з цього приводу — “Про лобізм в Україні”.

  • Хоче, наприклад, Ренат Леонідович (Ахметов – ред.) переконати суспільство, що схема Ротердам+ класна, нехай виходить публічно і розказує, — зазначив А. Гриценко. — А не виходить якась фракція і начебто від себе щось пропонує. Хоче переконати мер міста Тернопіль, що оці торф’яні котельні – це класно, нехай виходить і публічно людям показує, з усіма екологічними експертизами, тендерами, з вартістю того торфу, за скільки його закупили, скільки він насправді коштує на ринку, про структуру його власності, чий там брат чи зять – оце буде відкритий лобізм. Тоді люди почують і складуть свою думку, або повірять і будуть спати спокійно, або далі перекриватимуть дороги, поки не перекриють вхід у мерію, якщо там будуть корупційні або антиекологічні історії. Це справедливо. Я буду гарантом того, щоб так було. Щоб людей слухали і чули, не обманювали ніде – ні в Тернополі, ні в Бережанах, ні в Києві.

Коментарі вимкнені.