Погляд Івана Олійника на діяльність голови райради Козівського району

«Приорітетом у нашій роботі є відстоювання інтересів жителів району» газета «ВС» №13 від 25.03.11р.

Запитання «Що вдалося зробити за 100 днів?» Відповідь – Організувати роботу апарату райради ???

Почав роботу апарату з першої сесії де можна побачити чітко, з чого починав діяти, це створення додаткових місць для нероб, які почепивши краватку дефілюють по приміщенню райради, причіпивши на себе маску інтелігента, а ті хто при попередньому голові грали в карти на комп’ютерах так і продовжують грати, напевно тренуються до обласних змагів по картах ! Добавивши посаду ще одного заступника під конкретну, скажемо, особу. Щоб покращити життєвий рівень жителів району Петро Йосипович на першій сесії дав собі та  заступнику, не без консультації заступника керівника апарату додаткових 50% до ставки за «особливі» умови праці ? В чому заключається особливість?А також преміальні, можливо за повну бездіяльність. Раніше сам Петро Йосипович обурювалися оплатою для Погайдака за «особливі» умови праці, також Вони Петро Йосипович дбають про своє дорогоцінне здоровя, щоб воно часом не нашкодило інтересам жителів району. Скільки втратило людей здоров’я в колгоспах при роботі з отрутохімікатами, в Чорнобильській зоні та в інших не зовсім пригляд них місцях? Як виділяються для них оздоровчі ? Це вас не цікавить ?

«Якою є співпраця з політичними партіями . . .» – по  принципу слухайте мене, бо я вас чути не хочу!

Видали посібник для депутата – в звичайному телефонному довіднику можна знайти все що потрібно, може на видавничій справі – отого??? Не знаю? Але досвід видання книжки в декого є! Скільки громадян в районі підключено до інтернету ? Там все що потрібно можна зайти !
«За допомогою депутата райради Петра Зазуляка, який допоміг транспортом привезти з Києва 1500 безкоштовних подарунків з солодощами (термін споживання яким минув два-три місяці тому) та іграшками» . . . о , це дійсно на подвиг тягне, пан Петрусь Йосипович, на «героя» звісно в лапках !

«Є певні попередні домовленості у квітні-травні продовжити співпрацю у напрямку надання допомоги дітям-інвалідам району, забезпечити їх інвалідними візками та оргтехнікою, це реальна, а не декларативна допомога.  ??? Пане Петре Йосиповичу чи пам’ятаєте ви, що ви перед виборами обіцяли ?

« До виборів трудова діяльність була тісно пов’язана з дітьми, тепер з дорослими. З ким було легше працювати?» Теперіші діти теж в побрехеньки не вірять. Диригент з вас пане не поганий, але тільки для вас любимого. Ви тільки, поки що зробили для себе і привезли цукерки з цвіллю. Агеєві конюшні всмоктали вас як рідного, ви ніби там народились. Ви як історик за спеціальністю, а обіцяльник за покликанням, ви не пам’ятаєте, що в Київських князів слово було закон, вони не були обіцяльники яким фактично є ви. Я, керуюсь на відміну від вас  васів, приватних підприємців, фронтозмінівців, якого я називаю політичною проституткою, (прошу членів патії «Фронт змін» не примірти то до себе, це стосується того хто підписувався фронтом змін в коментарах до «Цирк,….») фактами які заперечити не можливо, ви як історик не аналізуєте дій свого попередника, а наступаєте на ті самі граблі, що і ваш попередник. Ви на конкретні питання відповідаєте(за А.Райкіним) сам дурак, сам такий, і розмовляю не з тобою. Ти прочитай свої коментарі, там тебе видно як на долоні, ти не прикидаєшся, ти такий є, це твоя проблема, це твій діагноз! Ти на тій посаді випадковість, ти до того крісла не доріс, тобі і вчителем з таким діагнозом працювати не можна. Аналітика твоя зводиться до одного – Погайдак получав більше! Посада розуму не добавляє !

«Поділіться з читачами планами на майбутнє.»  Такою діяльністю інвесторів не заманити!

Ти спочатку виконай передвиборчі обіцянки, 60 тис гривень це не гроші ? Для декого це не гроші, але це крах майбутній кар’єрі. При такій владі, як ви оба, це не реально, перед тим як вкласти гроші, люди думають та перевіряють. Брехунам не вірять.

То ви пане так в газеті хотіли себе показати файним ?

А таким ти виглядаєш фактично !

27.03.11 р.                                                                        І.Олійник

Пропонуємо опонентам Івана Олійника теж виразити свою думку на сторінках “Погляду”. Пишіть на адресу poglyad.ternopil@gmail.com

-1 thoughts on “Погляд Івана Олійника на діяльність голови райради Козівського району

  • 14:39 | 21.07.2011 о 14:39
    Permalink

    Козел івась олійник будучи в Німеччині будує портрети в Козові. Ти хто такий бику. Ти за часів України не сплатив нікопійки до бюджету. Краща влада та що була в 90-тих, вона хоч рекетом дозволяла займатись. Твоя репутація підпорчена, ти не Рембрант, ти ніхто, шоб малювати портрети. Вірніше ти – вічно п’яне Лайно і лисий Козел.

Коментарі вимкнені.