На Тернопільщині комунальний водоканал готується до встановлення… сонячних панелей

Кажуть, у природи немає поганої погоди. Так само і у чортківських комунальників, зокрема у колективу КП Чортків водоканал.

«Не шукаємо причин, щоб уникнути роботи, а стараємось планувати її так, щоб за будь-якої погоди щодня робити корисні речі. Вже протягом другого дня готуємо металоконструкції для сонячних електростанцій, першою незабаром самотужки монтуватимемо на насосній станції «Хлораторна»,  – розповів керівник водоканалу Віктор Гордієнко.

Метал для конструкції, на яку монтуватимуться сонячні панелі, підприємство закупило завдяки дотації із бюджету Чортківської громади через систему Prozorro. Коли підготовчі роботи будуть завершені, розпочнеться встановлення перших панелей потужністю 15 кВт на «Хлораторній».

Нагадаємо, завдяки якісній проектній та грантовій роботі міської ради та КП АМЕР Чортківська громада отримає 978 сонячних панелей задля потреб критичної інфраструктури та підвищення енергонезалежності важливих комунальних закладів. Перша партія панелей вже прибула до Чорткова.

Це стане першим в Україні подібним масштабним та системним проєктом переходу комунального сектору міста на відновлювальні джерела енергії (ВДЕ).


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн

Коментарі вимкнені.