На Тернопільщині обрали 5 голів ОТГ, які балотувалися за підтримки БПП «Солідарність»

18 грудня в об’єднаних територіальних громадах Тернопільщини відбулися місцеві вибори. У п’яти ОТГ з дев’яти перемогу здобули висуванці від “Блоку Петра Порошенка”Солідарність”, а також кандидати, яких ця політична сила підтримала.
Найбільшу підтримку виборців серед кандидатів, яких висунув “Блок Петра Порошенка” здобув Іван Данилюк. За нього проголосувало майже 79 % виборців. Відтак він очолює Великодедеркальську сільську об’єднану територіальну громаду, що на Шумщині.
Любомир Фесик, який балотувався від “Блоку Петра Порошенка” Солідарність” у Залозецькій селищній об’єднаній територіальній громаді Зборівського району переміг, набравши 47 % голосів.
Серед кандидатів, які балотувалися шляхом самовисування, але за підтримки “Солідарності” найбільше голосів зібрав Іван Воробець – 95, 8 % у Коцюбинській сільській об’єднаній територіальній громаді Гусятинського району.
Далі результати самовисуванців, яких підтримав “Блок Петра Порошенка”, розподілилися таким чином: Олег Максимович – у Трибухівській сільській об’єднаній територіальній громаді, що у Бучацькому районі, набрав 92%; за Галину Огородник у Більче-Золотецькій сільській об’єднаній територіальній громаді, що в Борщівському районі, проголосувало 46 % виборців.

Коментарі вимкнені.