На Тернопільщині поліцейський організував підпільний бізнес

На Тернопільщині судитимуть експоліцейського та його 2 спільників, які у складі організованої групи підпільно виробляли й збували тютюн

Прокурори Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо колишнього інспектора поліції одного з районних відділень ГУНП в Тернопільській області та 2 жителів Чортківського району, обвинувачених у вчиненому у складі організованої групи незаконному виготовленні, зберіганні, транспортуванні з метою збуту, а також збуті незаконно виготовленого тютюну (ч. 1, 2 ст. 204 КК України).
За даними слідства, правоохоронець, перебуваючи на посаді інспектора відділення поліції, з лютого по вересень 2023 року, без жодних дозвільних документів, організував у господарських приміщеннях на території одного з сіл Чортківського району виготовлення тютюну. До незаконної діяльності поліцейський залучив 2 місцевих мешканців, які сушили, подрібнювали, фасували сировину, закуплену у жителів прилеглих сіл.
Надалі з метою збуту незаконно виготовленого тютюну співучасники організованої групи транспортували його до відділень ТОВ «Нова Пошта», звідки здійснювались поштові відправлення покупцям у різні регіони України. Зафіксовано 37 таких фактів.
Під час санкціонованих обшуків у «бізнесменів» вилучили понад 1,3 т тютюнової продукції.
Правоохоронця звільнено з органів поліції.
Завершено розслідування, що здійснювали слідчі СВ УСБУ в Тернопільській області, за оперативного супроводу Тернопільського управління ДВБ НПУ та УСБУ в області, – повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.

Коментарі вимкнені.