Німці на Тернопільщині знущаються над українцями та завалюють їх сміттям?

Те, що побачили херсонські журналісти Роман Цвях та Кирило Стремоусов на Тернопільщині, вразило навіть бувалих кореспондентів. Але про все по порядку.

Європейська інтеграція та виконання умов для безвізового режиму для України.

Безвізовий режим та преференції для України, які намагається вибороти уряд України та Президент, мають послідовні дії. Україна намагається змінюватись, але не все залежить від гаранта Конституції України та його особистого бажання, людина старається.

Херсонські журналісти на Тернопільщині в центрі розслідування екологічної катастрофи

У цей самий час громадяни Європейського Союзу, наші партнери з Німеччини в особі власників Чортківського цукрового заводу знущаються над українцями та завалюють їх сміттям у радіусі десятків квадратних кілометрів. Німецький та український прапори майорять на прохідній цукрового заводу як символ культурного співробітництва дружніх народів. Але ми – українці – навіть в страшному сні не можемо собі уявити таке, що десь в передмістях Кельну в Німеччині на сімейному заводі Пфайферів та Лангенів в радіусі десятка кілометрів все завалено 10-ти сантиметровим шаром сухого жому. А також в Польщі, Румунії, Італії, Угорщині, Словенії та Чехії, де працюють ці німці під торговими марками Kölner Zucker і Diamant.

Херсонські журналісти на Тернопільщині в центрі розслідування екологічної катастрофи

Виходить, що німці можуть говорити про чистоту та порядок тільки на теренах своєї держави, бо там працюють правоохоронні органи і за такі жарти можна поплатитись мільйонними штрафами. А в Україні можна відверто плювати з гори на громадян України і начхати на будь-які екологічні норми, порушені відносно територіальної громади смт Заводське, на землі якої розташований цей цукровий завод. Ми, українці, звертаємось через цю статтю до представників посольства Німеччини в Україні та просимо негайно втрутитись і розібратися з німецькими партнерами, які забруднюють екологію регіону.

Корупція в Україні, або кожен сам за себе.

Територіальна громада смт Заводське живе без Статуту територіальної громади села. Зі слів заступника сільського голови, в бюджеті громади одні діри. Грошей категорично не вистачає, а ще німецькі партнери, які розташувались на землі громади, витискають з себе «жлоба» і кидають крихти зі стола «так, щоб не вмерти». Де холодильник для дитячого садочку, де вишку та бульдозер безкоштовно, очисні споруди, якими начебто користується село. Або 3 відсотки за оренду землі замість 12-ти?
Що це – незалежність і ринкові відносини, про які мріяли ті, хто боровся за незалежність України?

Робимо висновки і ставимо діагнози.

Українській громаді ще далеко до рівня німецьких місцевих громад, але ми на шляху до того і будемо вимагати від німецьких партнерів відповіді за недбалість на нашій землі.

Члени територіальної громади смт Заводське прийняли рішення створити Статут територіальної громади смт Заводське і побудувати правильні та справедливі економічні відносини з цукровим заводом.

Кирило Стремоусов, Таврія

Коментарі вимкнені.