У Кременці хочуть закрити школу, щоб віддати приміщення церкві – буде спротив

7  лютого у гімназії м. Кременець відбулись батьківські збори. Єдине питання, яке було на порядку денному – перспективи навчального закладу у світлі реорганізацій, запланованих Кременецькою міською радою. Остання з висловлених місцевою владою ідей – Кременецьку ЗОШ №2 «переселити» у приміщення Кременецької гімназії, а гімназію відповідно у Кременецьку ЗОШ №4. Проте більше дивує доля приміщення школи №2. У нього планують перенести Кременецький краєзнавчий музей, теперішню будівлю якого передадуть Богоявленському монастирю УПЦ МП м. Кременець.

Чи не є гріхом забирати у дітей школу, щоб віддати приміщення церкві – хай розсудить Бог.

Ми вже звикли до безчинств влади, але такі дії церкви…

Запрошені на збори депутати міськради з’явились не всі. Показово, що не прибув і жоден представник міського відділу освіти. У ході зборів батьки висловили незгоду із даними діями міськради, до їх відома було доведено, що по рішенню сесії міськради, на якій приймалася «Програма соціально-економічного розвитку міста…», якою передбачено дії щодо гімназії та ЗОШ №2, розпочате кримінальне провадження.

Рішенням батьківських зборів передбачено подання звернень до міністра освіти, керівника відділу освіти області, керівників фракцій Верховної Ради. Батьки та педагогічні колективи готові до акцій громадської непокори. Повторна сесія Кременецької міської ради  з вказаного питання запланована на 17 лютого.
Батьківський колектив.

-1 thoughts on “У Кременці хочуть закрити школу, щоб віддати приміщення церкві – буде спротив

 • 15:56 | 17.02.2017 о 15:56
  Permalink

  Щось не зрозумів в чому проблема з боку місцевих жителів (батьків), адже рішення приймали депутати міськради, тобто ті кого ви самі обрали, і з огляду на те яке на сьогодні упереджене, м’яко кажучи, ставлення в Тернопільській обл. до УПЦ, то це просто нісенітниці, що Церква хоче щось у когось забрати! Тому не шукайте чорної кішки у темній кімнаті, спочатку розберіться між собою, а потім висувайте обвинувачення, бо більше схоже на розпалювання міжконфесійної ворожнечі, а у даному випадку, до одної конфесії.

  • 12:37 | 18.02.2017 о 12:37
   Permalink

   Це все вигляда як замовлення проти УПЦ. Цікаво, а чому на данному ресурсі немає інформації про захоплення тітушками Церкви на чолі х філаретівцями? . Якщо депутати визначили, то чому звинувачують УПЦ?

Коментарі вимкнені.