На замовлення підприємця провели ярмарок вакансій

tsn.ua

У приміщенні Теребовлянського районного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення місцевого приватного підприємця Павла Андрієвського. Приватним бізнесом пан Павло займається з 2000 року. Торгує меблями. В цьому йому допомагають три найманих працівники, яких підшукала роботодавцю служба зайнятості.

Зараз підприємець хоче розширити свій бізнес за рахунок торгівлі продовольчими товарами. Отож, йому потрібні продавці продтоварів.

У центрі зайнятості Павло Андрієвський мав зустріч з претендентами на вільні робочі місця з числа безробітних. Він розповів їм про умови праці та побуту, соціальні гарантії. Після індивідуальних співбесід з безробітними роботодавець запропонував роботу двом з них, а саме: Ганні Слободян та НаталіїГуриляк.

Крім того учасники міні-ярмарку вакансій поспілкувалися з спеціалістами РЦЗ, які ознайомили їх з ситуацією на ринку праці Теребовлянщини, надали кваліфіковані консультації з питань зайнятості, соціальних послуг клієнтам служби зайнятості, легалізації праці.

 

Коментарі вимкнені.