У Теребовлі розвиватимуться сімейні молочні ферми

Фахівці Теребовлянської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості організували в приміщенні Іванівської сільської ради та Дарахівської сільської ради навчально-інформаційний семінар ТОВ «УкрМілкІнвест» з метою популяризації проекту «Відкриття сімейних молочних ферм», який направлений на розвиток дрібного та середнього фермерства на сільських територіях, створення нових робочих місць, виробництва якісної молочної сировини.

У заході взяли участь дорадник ТОВ «УкрМілкІнвест» у Тернопільськькій області Михайло Лесів, голови Іванівської та Дарахівської сільських рад та представники сімей, які утримують 10 і більше корів у власному господарстві та зацікавлені у відкритті сімейних молочних ферм і розвитку тваринництва.

Михайло Лесів розповів про суть проекту. Компанія «УкрМілкІнвест» допомагає створювати сімейні ферми від 10 голів корів до 50. На будівництво ферми виділяється 50 тис.грн, і на обладнання 80 тис.грн., а також на придбання ВРХ – 10 голів на суму понад 200 тис.грн.

Власник сімейної ферми має змогу продавати цільне молоко проекту за ціною на 1 грн. більшу від ціни молокозаводу для населення, що дає додатковий дохід від кожної корови близько 10 тис.грн. на рік. Термін окупності ферми становить 2,5 роки.

Компанія з власником особистого селянського господарства підписує угоду на 4 роки, забезпечує супровід ведення господарства, консультації ветеринарного, зоологічного характеру, бухгалтерські та юридичні послуги безкоштовно. Надає в оренду безоплатно танк-охолоджувач та аналізатор молока.

Пан Михайло детально ознайомив власників ОСГ як створити бізнес на молоці, розповів про кормовий стіл, умови утримання та догляду худоби.

Сім’я Трач Івана та Мирослави із с. Ілавче Іванівської ОТГ зацікавилися даним проектом, а представник ТОВ «УкрМілкІнвесту» чекає на зворотню відповідь від господарів та на успіх молочної справи.

Коментарі вимкнені.