У Збаразькому замку визволяли Червону Шапочку!

Не можна так просто взяти і визволити Червону Шапочку.

Цього року захід тематично був присвячений середньовічному сюжету, за яким була написана казка «Червона Шапочка».

«Ніч вогнів» почалася по-пластовому традиційно: розтаборування на галявині, реєстрація, нарада проводу. Почали підходити місцеві жителі, яким було цікаво, що ж відбувається. Відкриття перед замковою брамою, екскурсія у палаці та колишніх казематах…

Коли почало темніти, відбулася ватра. Під мурами фортеці провід та учасники із Тернополя, Чорткова, Збаража, Луб’янок, Гайка знайомилися, співали пісні. В часі ватри Віктор Чижевський та Андрій Верхола з гурту реконструкторів «Орден вовків» провели показовий поєдинок, а Дмитро Лендюк та Богдан Парастюк продемонстрували захопливе вогненне шоу. Також Борис Явір зачитав казку «Червона Шапочка» в літературній обробці Шарля Перро.

Теренова гра почалася серед ночі. Люди в середньовічному одязі привели учасників до вогнища, де «казкар» розповів учасникам, як вони мають визволяти Червону Шапочку з полону Вовка.
У дорозі на юних учасників чигали Розбійники, які у зговорі із замковою Вартою відводили полонених у в’язницю, де Вовк тримав Червону Шапочку. Від нападів хіба що мужній Мисливець міг захистити, але за окрему плату. “Де взяти ту плату?” – думали учасники і йшли до Лісоруба, який після виконання інтелектуальних завдань давав учасникам чи то дрова, чи то сокирки, чи бажані гроші. Сокири потрібні були, аби Мисливець мав чим знешкодити Вовка і визволити разом з учасниками Червону Шапочку. Дрова ж учасники мали принести Мамі Шапочки, аби вона спекла пиріжків для Бабці. Основне завдання було — провести Червону Шапочку з пиріжками від Мами до Бабці…

Референтура табору “Середземські вогні” дякує Борису Явору Іскрі, Назарові Мулярчуку за організацію та проведення заходу, Олі Люпі та Степанові Шкільнюку за допомогу, Марті Сиротюк, Люді та Тані Вітенько, Олександрові Улану, Дмитрові Лендюку, Олександрові Лукінішину, Євгенові Перчишину, Богданові Парастюку, Вікторові Чижевському та «Ордену Вовків» за проведення, Національному заповідникові «Замки Тернопілля» за сприяння та учасникам за участь. До нових зустрічей! 😉

Борис Явір

Коментарі вимкнені.