Найграндіозніша та наймасштабніша подія року незабаром відбудеться на Тернопільщині

Рурисько. Це вже не просто назва урочища – рекреаційної зони на окраїні нашого міста. Зараз «Рурисько» в першу чергу найграндіозніше та наймасштабніша подія року.
Сюди всі приїжджають відпочивати та набратись життєдайної творчої енергії. Дехто тут під ніжними зорями багато хто знайшов своє кохання. Рурисько – це вже більше ніж фестиваль, це окремий устрій та правила для життя. Це країна див та несподіваних емоцій…
А якщо детальніше:

Історія:
Етно – фестиваль «Рурисько» був заснований у 2010 – тому році. Першою його назвою мала бути «На сіні», але з метою відкрити українцям Бережани фестиваль отримав назву, однойменну з урочищем.
Тут виступили понад 15 гуртів.
У 2011 – тому фестиваль перейменували у «Фестиваль альтернативної музики «Рурисько». Музичний притулок на сцені отримали понад 22 гурти та декілька театрів.
Третій фестиваль відкрив свої обійми для поціновувачів музики та арту вже у 2013 – тому.

Територія:
Багата Бережанська земля на чудові краєвиди. Проте Рурисько є особливим – тут лоскочуть ноги запашні трави, високі дерева прикривають від палючого сонця та несподіваного дощу. Маленьке озеро має чисту джерельну, проте дуже теплу воду.
Є місце під комфортне наметове містечко. Висота різних рельєфів відділяє мистецьку поляну, зону для харчування та фан – зону. Природа все створила так, наче завжди чекала фестивалю.

Організатори:
Склад організаторів щороку має певні зміни – проте зараз це члени Бережанської міської громадської організації «Рідне місто», для яких доля Бережан не байдужа. Всі, хто причетні до фестивалю – люди з неординарним мисленням, надмірною та саможертовною працездатністю. Ніхто з них не очікує подяки від відвідувачів. Фестиваль – це наше життя, а за те, що живем – ніхто ніколи не дякує.

Коментарі вимкнені.