У Зборівському районі буде відкритий інклюзивно-ресурсний центр

Саме це питання обговорювалося під час зустрічі першого заступника голови РДА Марії Назарчук, начальника відділу освіти райдержадміністрації Олени Поплінської та в.о. директора комунальної установи «Інклюзивно- ресурсний Центр» Зборівської районної ради Тернопільської області Ірини Смакули.

Інклюзивно-ресурсний центр – це установа, яка повинна проводити комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини з особливими освітніми потребами та надавати системне кваліфіковане супроводження.

У ході зустрічі представники влади оглянули приміщення відділу освіти Зборівської районної державної адміністрації, де планується створення такого центру. В інклюзивно-ресурсному центрі будуть передбачені кімнати для індивідуальної роботи логопедів, практичного психолога, тощо.

 «Інклюзивно-ресурсні центри з підтримки інклюзивної освіти – це важливий крок у формуванні сучасної системи кваліфікованого супроводу дітей з особливими освітніми потребами протягом навчання від 2 до 18 років», – зазначила Марія Назарчук.

Коментарі вимкнені.