Учні зі Збаражчини організували власне ток-шоу та географічний КВК

Не секрет, що українське село сьогодні опинилося у дуже скрутному становищі, бо фактично залишилося без належної фінансової підтримки держави. Саме тому учні Котюжинської загальноосвітньої школи I-II ступенів Збаразького району  взяли участь у проекті ток-шоу “Котюжани і котюжанки – якими їм бути?” у рамках тижня географії і природознавства.

Учням 5-9 класів  запропонували скласти план розвитку соціальної інфраструктури села. 5-класники мріють, щоб люди села у майбутньому стали відомими людьми, наприклад, акторами, співаками. 7-класники вважають за потрібне створити заповідник з охорони рідкісних рослин і тварин. 9-класники були активними у створенні рекламних прес-релізів віртуальних турагенцій рідного краю.

Школярі також складали описи  краєвидів рідного села, пропонували шляхи поліпшення демографічної ситуації у селі, побували у ролі фермерів, художників, сімейних людей, пропонували свої заходи щодо поліпшення екологічної ситуації. Дуже цікавий авторський проект  розвитку села запропонувала Анна Савчук, учениця 5 класу. Вона акцентувала увагу на будівництві громадських споруд міського типу: торгових центрів, кафе, будинків відпочинку, оздоровчого табору для дітей, міні-кінотеатру, заводу з випуску мінеральної води. Реалізувавши  таку програму, можна було б кардинально змінити життя селян.

Завершенням тижня географії і природознавства став географічний КВК. Усіх учасників нагородили грамотами і призами.

Учні продемонстрували відмінні знання про природу рідного краю, адже людина не може  жити без тісного зв’язку із нею. І це найбільше відчутно на рідному подвір’ї, вулиці, у селі.

Тож   пізнаваймо і любімо свій край, працюймо на його благо, на славу нашої Вітчизни.

Ольга ТРАЧУК

Коментарі вимкнені.