Чи поб’ються між собою представники «Батьківщини» зі «Свободою» через Тимошенко?

У ВО «Свобода» відповіли на закиди голови львівської «Батьківщини» Романа Ілика щодо піару Олега Тягнибока на справі Тимошенко. За словами «свободівців», насправді претензії Ілик мав передусім звернути до своїх однопартійців, які дружно проігнорували акції на підтримку Юлії Тимошенко.

«Нагадуємо пану Ілику, що «Батьківщина» має 20 тисяч депутатів місцевих рад, у кожного з них є по п’ять помічників-консультантів, загалом – ціла армія – 120 тисяч осіб, які в зв’язку зі специфікою побудови «Батьківщини» своїм статусом зобов’язані Ю.Тимошенко. Але вся Україна побачила, що лише 1% з них готовий піднятися з місця і підтримати лідерку «Батьківщини», – зазначено у прес-службі ВО «Свобода».

«Саме через бездіяльність і приписки отаких «іликів» під стінами Печерського суду нині так малолюдно, а заступник голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов публічно нарікає на громадян, які не беруть участь в акціях на підтримку Тимошенко. Тож виникає питання – для чого п.Ілик намагається посварити «Батьківщину» з потенційними союзниками? Чому його заяви спрямовані на те, щоби вбити клин між політичними силами, які протистоять Януковичу? Що це – намагання п.Ілика вирішити свої містечкові питання, спроба списати свою організаційну неспроможність на когось чи все-таки свідома робота на режим Януковича? Що б там не було, складається враження, що деяким діячам «Батьківщини» вигідне ув’язнення Ю.Тимошенко. Саме тому вони саботують акції на захист Тимошенко, а замість вдячності за підтримку ллють бруд на партнерів по Комітету опору диктатурі. Про таких осіб українці кажуть: «Хто за добро не дає вдяки, той не варт і здохлої собаки», – зазначено у відповіді ВО «Свободи» на коментар Р.Ілика.

Нагадаємо, днями лідер ВО «Свобода» подав звернення до суду з проханням відпустити Ю.Тимошенко під його особисті поруки.

Натомість представник «Батьківщини» Р.Ілик заявив, що О.Тягнибок  зробив даний крок задля власного піару.

Тимур Скорбенко

Коментарі вимкнені.