Геноцид народу україни – підстава №1 для революції

Ющенко, ЯнуковичЗ часу проголошення незалежності України її влада продовжує ігнорувати права та інтереси українського народу, лицемірно використовуючи обман як основний інструмент внутрішньої політики. На основі аналізу основних функцій, які повинна виконувати держава, нижче подано докази антинародного характеру влади в Україні, які є підставами для революції.

ЕМІСІЯ ГРОШЕЙ – “ЗАКОННЕ” ОБКРАДАННЯ НАРОДУ.

У 2010 році було надруковано 99,7 млрд гривень. Це біля 1000т – 20 вагонів паперу. Таку емісію грошей ( майже половина держбюджету) можна назвати злочином, бо це фактично фальшиві гроші – джерело інфляції. Ми бачимо це кожен рік – як ростуть ціни. Таким способом Влада постійно обманює Народ: однією рукою «підвищує» зарплати і пенсії, а іншою включає “лохотрон” – станок для друкування грошей і розводить гроші папером, як молоко водою. Тільки дурні не можуть зрозуміти цього. При цьому Влада не забуває підвищити собі зарплату ще перед емісією грошей. Для депутатів Верховної Ради (? яких міліонери і мільярдери) вона складає 20 – 30 тисяч грн. в місяць. За які заслуги і яку працю? В той же час сім’ю з трьох осіб заставляють животіти на 800 грн в місяць. Таким чином емісія фальшивих грошей для Влади – це джерело збагачення. (В той же час бідного студента, який на ксероксі виготовив 20 грн щоб купити поїсти, можуть замкнути до в’язниці).

Співвідношення ціни та зарплати в Україні і світі. Візьмемо за приклад середній заробіток будівельника в Канаді 3000 доларів в місяць та дуже високу зарплату його колеги в Україні (в Києві) – 3000 грн. Перший зможе за цю суму купити 3000 Л бензину, другий – 300 Л; Перший – купити 1,5 м.кв. якісного житла, другий – 0,2 кв.м відповідно (відсоток за кредит на придбання житла: в Канаді 3%, в Україні 30 %). Перший – купити 500 кг м’яса, другий – 70 кг; Перший – купити 15 костюмів, другий – 2 костюми! хліба 1000 бух. – 1000 бух; горілки 100 Л, – 100 Л ; сигарет – 500 пачок – 500! Видно про що дбає влада.

Це означає: ціни в Україні вищі за світові у 8 -10 разів на необхідні товари, або українцям платять тільки 1/10 від заробленої суми. При цьому українець платить податок із зарплати, починаючи із 17 грн! В часи кріпосного права в Україні селянин віддавав тільки одну десяту від заробленого. Для прикладу, в Канаді громадянин починає платити податки (центи), якщо його зарплата в рік перевищує 7 тисяч доларів.

Економіка без виробництва?

Загальновідомо, що є два шляхи розвитку економіки: Інтенсивний, коли стимулюється розвиток виробництва шляхом запровадження мінімальних ставок його оподаткування, мінімальних відсотків за банківські кредити. З цією ж метою встановлюється (1-2% вартості об’єкту) податок на нерухоме майно, для того, щоб заохочувати інвесторів спрямовувати інвестиції у виробництво, а не в капітальне будівництво. Крім цього цей податок платять багаті, і він є основним джерелом доходів місцевих бюджетів для вирішення проблем місцевого характеру. Таким чином ці три чинники є могутніми і розумними важелями для регулювання економіки. При екстенсивному розвитку інвестори більше зацікавлені спрямовувати гроші в будівництво нерухомого майна. Це абсолютно згубний шлях розвитку економіки і виправданий тільки в умовах перевиробництва, коли пропозиція товарів на ринку перевищує попит. Незважаючи на ці прописні істини, закони в Україні спрямовані на те, щоб не тільки не заохочувати, а буквально задушити виробництво. З цією метою податки на виробництво товарів в Україні набагато вищі, ніж у Європі і світі. Те ж саме стосується банківських кредитів. А податок на нерухоме майно? Його взагалі не існує. В результаті немає роботи – заробітку для людей – вони змушені їхати на заробітки за кордон. В результаті місцеві бюджети на голодному пайку, а ми змушені ходити і їздити по ямах і болоті, бо немає грошей на ремонт доріг, будівництво туалетів і каналізації, прибирання снігу і сміття. Наші діти гинуть на дорогах бо немає грошей на дорожні знаки. Чому так злочинно – з точністю до навпаки діє уряд України? Невже не знають – азбуки економіки не вчили?

Коментарі вимкнені.