Син регіонала жорстоко побив дівчину?

gazeta.ua

Біля жіночого туалету кафе “Веселий Роджер” жорстоко побили дівчину. Причому, з чуток, бив її не хто інший, а син Олександра Пеклушенка – заступника голови парламентського комітету з питань фінансів, пише gazeta.ua

Інцидент стався в минулий вівторок. Як розповіли в ресторані, розташованому на набережній Дніпра, звичну роботу перервали жіночі крики, що доносилися з туалету. Співробітники закладу, які прибігли на звук, побачили страшну картину: на підлозі біля туалету в калюжі крові лежала тендітна молода дівчина, а її по-звірячому бив чоловік міцної статури, років 30 на вигляд, пише В городе.

“Побачивши нас, чоловік залишив дівчину і втік, – зазначив співробітник ресторану. – А ми кинулися рятувати бідолаху. Чесно кажучи, вигляд у неї був жахливий. Величезна калюжа крові та понівечене обличчя навіть на перший погляд говорили про те, що у неї зламаний ніс і щелепи. Ми в прямому сенсі слів рятували їй обличчя, заморожували його льодом, намагалися поставити на місце ніс”.

Єгор Пеклушенко, син народного депутата від Партії регіонів Олександра Пеклушенка в коментарі заявив, що вся історія з нібито побиттям ним дівчини в одному із запорізьких кафе вигадана для того, щоб нашкодити його батькові. Олександр Пеклушенко на парламентських виборах планує балотуватися по мажоритарному округу в Запоріжжі, пише Обозреватель.

“У “Золотому Роджері” (кафе, де нібито Єгор Пеклушенко побив дівчину. – ред.) я вже роки три не був. Та й взагалі по подібним закладам я практично не ходжу. Я займаюся спортом і тому дотримуюся режиму. А всю цю історію, очевидно, вигадали для того, щоб нашкодити моєму батькові. Сам я займаюся малим бізнесом і якихось бізнес-ворогів, зацікавлених у тому, щоб нашкодити мені, думаю, не маю”, – заявив Єгор Пеклушенко.

“Я за освітою юрист і служив в органах МВС. Але з такою історією стикаюся вперше”, – підкреслив Пеклушенко-молодший.

За його словами, він живе з дівчиною, з якою в майбутньому планує узаконити стосунки.

Його батько Олександр Пеклушенко в коментарі підтвердив, що він планує балотуватися по одному з мажоритарних округів Запоріжжя. Депутат упевнений, що саме тому проти його родини у ЗМІ розгорнулася “брудна кампанія”.

“Цю кампанію розгорнув якийсь негідник. Я вам можу заприсягтися пам’яттю матері, що мій син нічого подібного не робив. Це все брехня і вигадки”, – заявив Олександр Пеклушенко.

-1 thoughts on “Син регіонала жорстоко побив дівчину?

  • 14:19 | 12.08.2011 о 14:19
    Permalink

    Регіоналам вірити…….самого сабе обманювати. Такіж самі балаболи як і Надал …

Коментарі вимкнені.