Новий альбом “Nameless” — історія стилістичної і творчої трансформації ветеранів тернопільської сцени

Зорян Безкоровайний.
Зорян Безкоровайний з новим компакт-диском.

Компакт-диск гурту Nameless (UA, Ternopil) (в перекладі з англ. Nameless — “Ті, що втратили імена”) під назвою «Різне» побачив світ напередодні Дня Незалежності України. Він присвячений 25-ій річниці з початку творчої діяльності колективу.

Як підказує назва, до платівки увійшли 18 композицій різних часів з 1991 року і до сьогодні.

Як розповів “Погляду” фронтмен гурту Nameless Зорян Безкоровайний, готуючи реліз, музиканти намагалися підібрати пісні таким чином, щоб нагадати слухачеві історію стилістичної та творчої трансформації ветеранів тернопільської сцени. Їх шлях від панк-року до психоделічної фольк-сцени, від поп-року і повернення до майже класичного блюзу.

— Компакт-диск багатий піснями, які були записані «неймлесами» спільно з музикантами з інших українських та закордонних колективів, — каже Зорян. — Більшість творів, що увійшли до диску «Різне…» побачили світ уперше. Відкриває його пісня на слова Нью-Йоркського поета тернопільського походження Василя Махна «Місто Кульбаб», яке він присвятив Файному Місту Тернопіль.

Презентація альбому відбудеться у середу ввечері, 24 серпня, на пристані Тернопільського ставу, де Nameless (UA, Ternopil) разом з друзями та шанувальниками зіграють великий концерт з нагоди 25-річчя творчої діяльності. Разом з “винуватцями” події на одній сцені також гратимуть львівські гурти «ГИЧ Оркестр», «Лемко Блюграсс Бенд» та ветерани тернопільської експериментальної сцени – гурт ZSUF.

До речі, реліз компакт-диску став приємним сюрпризом для музикантів гурту Nameless. Адже ініціатором його випуску стала Тернопільська міська рада, яка таким чином вирішила відзначити творчий ювілей «Неймлес» та їх вклад у формування мистецького простору нашого міста.

Коментарі вимкнені.