Тернопільщина: на одній із дільниць відбувалися містичні речі із виборчими бюлетенями у сейфі

Дільнична виборча комісія села Нижбірок Гусятинського району Тернопільської області могла б «втерти носа» багатьом ілюзіоністам. А фокусу з сейфом та містичними зникненнями і появами виборчих бюлетенів на ранковому засіданні міг би позаздрити, я думаю, навіть Девід Коперфілд. У вирі подій був спостерігач ОПОРИ.

Всі члени дільничної виборчої комісії та спостерігачі зібралися вчасно, а дехто навіть трішки раніше, та з нетерпінням чекали на початок шоу «День повторного голосування з чергових виборів Президента» о 7 годині 15 хвилин. Дійство розпочалося ефектною появою мотоблоку перед сільською радою, який транспортував сейф із виборчими бюлетенями. Його супроводжували голова ДВК та правоохоронець.

Далі сейф урочисто внесли у приміщення для голосування. Зняли стрічку, якою він попередньо був опечатаний. На перший погляд, ніщо не віщувало біди. Та коли сейф відкрили, присутні не змогли приховати емоцій через несподіваний поворот у сценарії. ВИБОРЧИХ БЮЛЕТЕНІВ ТАМ НЕ БУЛО!

Тоді один із членів комісії, можливо про себе промовляючи якісь чарівні слова, підійшла до сейфу і торкнулася до його внутрішньої верхньої частини. А тоді у незрозумілий пересічному спостерігачеві, містичний спосіб бюлетені повернулися у місце, де їх чекали з найсильнішим, будьте певні, у світі бажанням.

Коментарі вимкнені.