У Тернополі на виборах працюватиме 912 спостерігачів

Окружна виборча комісія з виборів Президента України 31 березня 2019 року в територіальному виборчому окрузі 163 завершила реєстрацію офіційних спостерігачів. Про це повідомляє заступник  голови комісії  ОВК №163 Володимир Бойко.
Загалом зареєстровано 913 спостерігачів від 22 суб’єктів подання. Повноваження одного офіційного спостерігача припинено за заявою суб’єкта, який його подавав. Подання на реєстрацію спостерігачів подали довірені особи 11 кандидатів на пост Президента України та 11 громадських організацій. Таким чином, у 163 територіальному виборчому окрузі працюватимуть 912 офіційних спостерігачів.
Реєстрація нових офіційних спостерігачів не здійснюватиметься, оскільки, строк подання таких кандидатур уже минув.
Нагадаємо, що мова йде не про місто Тернопіль в цілому, оскільки 4 дільниці, які територіально знаходяться в обласному центрі, відносяться до іншого територіального округу – 165.
Одночасно на засіданні виборчої комісії або під час проведення голосування на виборчій дільниці можуть бути присутніми не більше двох офіційних спостерігачів від одного кандидата в Президенти України чи громадської організації.

Коментарі вимкнені.