Газету з «чорнухою» на Анатолія Гриценка роздавали в центрі Тернополя

Світлина від Громадянська позиція - Тернопільська область.Працівники штабу кандидата в Президенти впіймали «агітаторів» зі стосами газет та викликали поліцію. Серед тих, хто роздавав тернополянам газету з наклепом, – неповнолітні. Доки їхала поліція, вони намагались утекти

– У центрі Тернополя роздають газету з «чорнухою» на Анатолія Гриценка, – повідомили в штаб кандидата в Президенти України тернополяни.
Працівники штабу одразу виїхали на місце, вказане городянами – на площу біля Центрального Універмагу, що на бульв. Шевченка, та вул. Острозького, біля Будинку правосуддя.
– Щойно приїхали на місце, побачили, що біля Універмагу двоє чоловіків роздають газету, – каже заступник керівника обласного штабу Анатолія Гриценка Андрій Газилишин. – Ми підійшли до агітаторів і отримали один ексземпляр.
Розповсюджувачів газет з фейками та брехнею, а це були неповнолітні хлопці, разом зі стосом компромату сфотографували працівники штабу. Хлопці, щойно це помітили, намагались утекти.
Працівники штабу Гриценка не давали змоги юнакам втекти до приїзду поліції, яку викликали на місце.
Поліцейські, які прибули за викликом, затримали «агітаторів», які називали себе волонтерами, і доправили до міського відділу поліції.
– У поліції я, як представник штабу кандидата, офіційно надав свідчення, – каже Андрій Газилишин. – Із затриманими вже працювали поліцейські. З неповнолітніми – працівники ювенальної превенції. Хлопці називали себе студентами одного з училищ Тернополя. Частина вилучених газет також передана поліції.
На першій шпальті видання «Чесно про чесного» – знову та ж брехня і наклеп, яку поширюють нечисті на руку конкуренти про Анатолія Гриценка, відколи той заявив про намір балотуватись в Президенти. Зокрема, про будинок в Кончі-Заспі та «розпродав-розікрав армію».
– Наголошую: 28 січня Анатолій Гриценко виграв суд у народного депутат від БПП Олександра Бригинця про захист честі, гідності та ділової репутації, – каже довірена особа кандидата Петро Ландяк. – Дніпровський райсуд столиці задовольнив позов та визнав недостовірною інформиацію, висловлену Олександром Бригинцем про нібито розпродаж і розкрадання армії. Своїм рішенням суд примусмив скасувати інформацію, приширену Бригинцем, як недостовірну.
Як з’ясувалось згодом, подібні випадки того ж дня мали місце в інших областях України. Про це на офіційній сторінці у «Фейсбук» повідомив кандидат в Президенти України Анатолій Гриценко. Він переконаний, що саме його високий рейтинг налякав конкурентів.
– Прямо зараз у Київській, Чернігівській, а, можливо, – і в інших областях, поширюється брудна газета з фейками і брехнею на мою адресу, – пише Анатолій Гриценко. – Весь цей бруд понад рік поширював штаб Порошенка, витратив на те десятки мільйонів! Тепер до брудної кампанії долучився ще один фігурант, на якого я дав офіційні покази років на 12-15 тюрми – Наливайченко. Наклад – понад 200 тисяч, оплата з виборчого фонду Наливайченка. З Чернігівщини повідомили: за роздачу 60 тис газет дають 75 тис грн кешем. За кілька днів до голосування, от же ж мерзотники!

Світлина від Громадянська позиція - Тернопільська область.

Коментарі вимкнені.