Тернополяни жорстко критикують міську раду (фотофакт)
В групі Бойкот маршруток в Тернополі було розміщено фотографію, де Андрій Тр (Окрутний) у Контактах жорстко розкритикував відповідь міської ради на запитання щодо кількості тролейбусів.
Коментарі вимкнені.
Купляти економніші для тернополян троліки мерії не вигідно… Простіше продати декілька автобусних маршрутів і новий джип у гаражі…
Свободівці це люди, яким не вдалося прибитись до влади яника, і вступали в цю відсталу партію зі своїми побратимами. І шо? Сиротюк – тормоз, Бицюра – більш-менш Чашка – тупа, Красовський – тормоз тупий. Надал, а що, Надал кармани поповнює собі і не тільки.
Люди, ще трошки потерпім і готуймо мітли з лайном, скоро їх поженемо з Білого дому і міськради. Ще трошки…