На Тернопільщині п’яний водій збив 13-річну дівчину на електросамокаті
1 липня в одному із сіл Хоростківської громади сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої тяжко травмувалася неповнолітня.
За попередньою інформацією, близько 17:30 38-річний водій автомобіля Fiat виїхав на смугу зустрічного руху та зіткнувся з дівчиною 2012 року народження, яка пересувалася на електросамокаті.
Унаслідок аварії дитина отримала численні переломи, травми та забої. Потерпілу госпіталізували до медичного закладу.
Правоохоронці встановили, що водій перебував у стані алкогольного сп’яніння. Результат перевірки газоаналізатором «Драгер» показав 3,8 проміле алкоголю в крові.
Чоловіка затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. За даним фактом триває досудове розслідування за ч. 1 ст. 286-1 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані сп’яніння.
Обставини аварії встановлюють слідчі.
