Студенти Галицького коледжу візьмуть участь у показі мод «Атріум fashion days»
Двадцять п’ятого лютого цього року в Українському домі «Перемога» відбудеться показ моделей від молодих модельєрів дизайнерів «Атріум fashion days». Поряд із знаними тернопільськими дизайнерами, свої моделі продемонструють студентки відділення дизайну Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола.
Четвертокурсниці навчального закладу Олеся Федорович, Вікторія Буднік, Наталія Богоніс та Вікторія Попсуйко вже підготували свої колекції, та охоче діляться розповідями про те, як над ними працювалося. Розповідають, що участь у модних показах беруть не вперше. А моделі, підготовані ними – не для носіння на повсякдень, а фантазійні образи. Побачити роботи молодих мисткинь усі бажаючі зможуть завітавши на модний показ в український дім «Перемога» (нагадаємо, що розпочнеться він о 15 годині).
Тим часом, поки без п’яти хвилин випускники коледжу уже беруть участь у модних дійствах, молодші учні готуються до цього «екзамену» на наступний рік. І захоплено розовідають про те, чому обрали такий фах. Марія Велиток з Копиченець, приміром, дуже полюбляла вишивати, крім того – батьки дівчини працювали на швейній фабриці. Галина Гаджала із Чорткова ще під час навчання у школі визначилася із майбутнім фахом. «З дитинства я шила одяг для ляльок і мріяла про те, що мої моделі згодом будуть носити дорослі», – розповідає дівчина. Галина обрала для себе етнічний стиль, саме у ньому вдосконалюється.
Серед учнів відділення є й такі, які потрапили сюди випадково, однак не шкодують, що зважилися вступити саме сюди. Наприклад Анжеліка Гузак з села Колодіївка любила малювати змалечку, ат до останнього моменту не знала, що здобувати спеціальність «Модельєр-конструктор промислових виробів».
Ми поцікавилися,я ким чином малюються нові моделі, наскільки це копітка робота. Дівчата пояснили: для того, щоб творити нові моделі – необхідне джерело натхнення. «Іноді це буває непросто, – розповідає Христина Фаренюк, – адже потрібно створити образ, який показав би усі принади конкретної людини, при цьому приховавши її недоліки. Часом доводиться доволі довго мудрувати над таким завданням».
Єдиний у групі хлопець Олександр Садій працює здебільшого над чоловічими моделями. Саме зараз шиє піджак для себе. Розповідає, що аналог який є у продажі вартує дві з половиною тисяч гривень. А свій йому обходиться десь у шістсот гривень, отже економія помітна. Однак справа не лише в економії, але й в тому, що шиючи речі власноруч, учні мають змогу зробити їх бездоганними для певної людини.
Наостанок учні показали нам «закулісся» конкурсу «Атріум fashion days». Робота над неповторними моделями кипить. Тож не проґавте свою можливість поринути у світ модних тенденцій та фантазійних образів, які пануватимуть у Тернополі двадцять п’ятого лютого.
Коментарі вимкнені.