Якби не «істерія» з Євро-2012, то стадіон б не ремонтували
Відкриття тернопільського стадіону стало однією з найяскравіших подій у Тернополі цими вихідними. Адже перед феєричним шоу йому передувала довга реконструкція, яка розпочалася у зв’язку з Євро-2012. Тернополяни сьогодні переконані, якби не ця «істерія» з Євро-2012, то стадіон іще б роками був у занедбаному стані.
Урочисте відкриття розпочалося з офіційної частини, адже слова для привітання мали чиновники та очільник міста. Усі вони зі сцени переконували 12-тисячну публіку, що відкриття стадіону – це лише початок змін у нашому місті.
А от молоді спортсмени переконували тернополян у спортивному майбутньому міста показовими виступами. Адже під час офіційного відкриття свої вміння демонстрували не лише футболісти, а й фехтувальники, велосипедисти, каратисти та багато інших.
Розіграли на відкритті і перший м’яч. Право першого удару надали меру Сергію Надалу. Він з молодими футболістами спортивної школи разом забили гол у реконструйовані ворота на новому футбольному покритті.
На реконструкцію тернопільського стадіону влада потратила більше 16, 5 млн. грн. і усе для того, щоб місто було тренувальною базою європейських команд. Проте європейські футболісти у Тернополі проводити тренувань таки не будуть.
– На жаль, жодна із команд не буде тренуватися у Тернополі, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Та й всього в Україні будуть дві команди тренуватися до Євро-2012. А Тернопіль сподівається, що отримає туристів зі Львова.
Обіцянки тернополяни запам’ятали, але чесно зізнаються, що прийшли подивитися на стадіон лише через виступ запрошених гуртів та наявність «халявних квитків». Крім того, ведучий вечора був відомий тернополяни Сергій Притула. Саме він на відкритті вчив тернополян робити футбольну «хвилю» та голосно підтримувати своїх команд.
– Якби ви завжди так вболівали, – говорив Сергій Притула. – То б команди на цьому стадіоні перемагали не лише «Спартака».
Родзинкою вечора стали виступи гурту «Mad Heads XL» та «Dzidzio». Невгамовні тернополяни бурхливо зустрічали своїх улюбленців і заставляли співати їх «на біс». Що виконавці робили із задоволенням і радували публіку своїми хітами аж до 23.00 год.
Опісля співів тернополяни дочекалися обіцяних подарунків від керівництва міста та області. Та й із задоволення подивилися на лазерне шоу та урочистий феєрверк.
Щодо мінусів, то найбільше їх озвучувала молодь. Вони по-різному оцінювали вигляд тернопільської «перлини спорту». Одні були незадоволені, що їх не пускали на стадіон під час виступу гуртів. Інші шукали значні не доопрацювання.
Зокрема, бігові доріжки були у поганому стані, та ще й з калюжами. Іншою проблемною зоною вони виділили громадські туалети, бо й знайти їх без підказок людей було неможливо. А на завершення холодного, але феєричного свята тернополяни ще й добряче змерзли. І проблема була не у поганій погоді, а у відсутності громадського транспорту.
– Добиралася додому більше години, – розповідає студентка Оксана. – Оскільки захід закінчився після 23.00, то добратися до БАМу було неможливо, адже на зупинках були десятки людей.
Дівчина переконує, що таксі у цей час не могла вона викликати, тому на зупинці простояла пів години. А коли появлялися маршрутки, то вони були заповнені вщент і навіть не зупинялися.
Мар’яна Зварич, Погляд
Коментарі вимкнені.