Тернополяни дізналися, кого «Мотор’Ролла» змушує співати українською мовою, та яким українським фестивалем пишається

12 травня, перед самісіньким концертом на центральному стадіоні Тернополя для цьогорічних випускників, до Тернопільського центру комунікацій завітав фронтмен гурту «Мотор’Ролла», Сергій Присяжний. Для більшості друзів та фанатів він знаний, як Сєня.

Кого змушували співати українською

Розпочав Сергій Присяжний із здобутків гурту. Похвалився співпрацею з відомими гуртами та цікавими для «Мотор’Ролли» людьми.

–          Нещодавно вийшла спільна пісня з групою «Механічний апельсин», під назвою «Ти сама». І буквально тиждень тому на цю пісню було відзняте відео. Не знаю, яким боком і де воно буде ротуватися – це все продюсує безпосередньо «Механічний апельсин».

Зараз у «Мотор’Ролли» готуються дві пісні. Одна з них – абсолютно нова, називається «Як ти ходила по морю». Сєня зізнався, що гурт співпрацює з модними аранжувальниками і він навіть сам не уявляє, якою ця пісня вийде в кінцевому результаті. Також до неї зі своїми чарівними клавішами доклався і пан Грег Ігнатович з групи «Dazzle dreams».

Друга пісня – про радіоведучого. Вона буде унікальною завдяки тому, що в ній відомий радіо-продюсер, родом з Білорусії – Сергій Кузін, вперше в історії заспіває українською мовою.

–          Смішно слухати, як Сергій Кузін спілкується, бо він «дупля не дає» по українськи, – посміхається Сергій Присяжний. – Але співати за текстом, який тобі написали – це інше. Навіть акценту не чути. Це не так, як співала Алла Борисівна «Рідна маті моя».

Який фестиваль – найпотужніший в Україні

На запитання, де можна буде почути «Мотор’Роллу» найближчим часом, Сєня відповів, що особисто він не займається організаційними моментами і гурт сам не планує свої тури. Але все залежить від організаторів, і усі запрошення на різноманітні концерти та фестивалі хлопці розглядають. Одне, що Сергій Присяжний точно знає -гурт приїде у Кам’янець-Подільський на фестиваль «Республіка». Музикант із задоволенням рекламував фестиваль, оскільки, за його словами, цьогорічні хед-лайнери там – «Ляпіс Трубєцькой», «Скрябін».

–          Це буде дуже потужний музичний форум. Плюс – це не просто музичний фестиваль, це арт-фестиваль, – із захватом ділиться Сєня. – Після першого фестивалю минулого року в мене залишилися найсвітліші враження безпосередньо від арт-роботи і арт-об’єктів. Туди з’їжджалися світові зірки-графітчики, які робили просто фантастичні, унікальні речі. Я такого ніколи не бачив і пишаюся тим, що це десь недалеко від нашого міста.

Люба Вовк, “Погляд”, фото Мар’яна Зварич, “Погляд”

Коментарі вимкнені.