Ансамбль пісні і танцю «KUTAISI» вперше в Тернополі з програмою «Грузинське Різдво»!

Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «KUTAISI» вперше в Тернополі з програмою «ГРУЗИНСЬКЕ РІЗДВО»!

Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «KUTAISI» знову завітає в Україну!

Це справжній культурний «скарб» Грузії, багаторазовий переможець міжнародних фестивалів — він закохує у себе глядача з перших хвилин унікального шоу, занурюючи у справжній вихор щирих емоцій.

Ансамбль «KUTAISI» свято шанує національні фольклорні традиції, посилюючи і примножуючи їх з допомогою молодих й талановитих виконавців пісень і танців. Саме цим він вигідно відрізняється від інших грузинських колективів, оскільки зумів органічно поєднати в собі енергію, запал і барвистість танцю з хвилюючим багатоголосним співом. Багаторічна історія успіху цього дивовижного колективу стрімко мчить крізь час, мов вируюча гірська річка, зачаровуючи досить сильною енергетикою  та неперевершеним талантом.

Поєднання глибокого, чаруючого співу з віртуозним виконанням національних грузинських танців підкорили світову сцену, забезпечивши визнання і тріумф традицій найгостиннішого етносу.

Не пропустіть виняткову можливість доторкнутися до цієї унікальної і самобутньої культури в рамках великого гастрольного туру ансамблю «KUTAISI» в містах України з новою програмою «Грузинське Різдво»!  Унікальні постановки і хореографія, роскішні костюми, супровід оркестру подарують емоції, здатні опромінити ваше серце.

За плечима ансамблю — не лише  успіх на міжнародних фестивалях, а й великі гастрольні тури по Європі, що пройшли з аншлагами і перевершили всі очікування глядачів.  Відвідавши  концерт, ви зробите двогодинну подорож до дивовижного куточку Землі, сповненого особливим колоритом і традиціями: вам відкриється Грузія!

В Тернополі 8 грудня о 19:00 в Палаці Культури «Березіль»!

Квитки в касах міста та онлайн

https://kasa.in.ua/derzavnij-ansambl-pisni-i-tancu-gruzii-kutaisi-gruzinske-rizdvo

https://concert.ua/uk/event/kutaisi-ternopol

Зустрічайте захоплюючі грузинські танці –

З 3 грудня 2018 Ансамбль «KUTAISI» знову в Україні

з новою програмою «ГРУЗИНСЬКЕ РІЗДВО»:

 

8.12 – Тернопіль

9.12 – Хмельницький

10.12 – Одеса

12.12 – Черкаси

13.12 – Бровари
14.12 – Чернігів

15.12 – Суми

16.12 – Харків
17.12 – Дніпро

18.12 – Київ

Повна програма туру на https://www.kutaisi.com.ua

Коментарі вимкнені.