У Тернополі розкриватимуть творчий потенціал у дітей за допомогою інтуїтивного живопису

Інтуїтивний живопис – це метод активного розкриття творчого потенціалу як дітей, так і дорослих. Завдяки цьому методу відкрити в собі вміння малювати шедеври може кожен, з будь-яким рівнем підготовки, як новачок, так і той, хто навчався у класичній художній школі.

Інтуїтивне (правопівкульне) малювання дозволяє за короткий термін почати малювати не просто малюнки, а цілісні картини, що дивують своєю глибиною і містять багато образів. Активізація правої півкулі мозку дає вивільнення безмежного творчого потенціалу людини. Багато великих художників і дослідників володіли саме правопівкульним мисленням.

Відтепер і ваша дитина може оволодіти правопівкульним мисленням і створювати  справжні шедеври, що дивуватимуть усіх оточуючих!

Що дадуть заняття у студії «ІНТУЇТИВНИЙ ЖИВОПИС» для вашої дитини?

Правопівкульне малювання – це не тільки створення шедеврів живопису, це також чудова АРТ-ТЕРАПІЯ для дітей і дорослих. Метод правопівкульного малювання:

  • розкриває творчі здібності,
  • позбавляє від внутрішніх перепон,
  • допомагає знайти внутрішню гармонію,
  • робить людину більш уважною до людей і навколишнього світу.

 

 

Діти дошкільного віку вчаться висловлювати в малюнках те, що поки не можуть висловити за допомогою слів. У них з’являється інтерес до нових знань, легше проходить адаптація в незнайомій обстановці, зміцнюється емоційна стабільність.

У школярів заняття правопівкульним малюванням підвищують інтерес до навчання, вони стають спокійнішими, менше отримують стресів, легше починають реагувати на труднощі та перепони.

Підлітки починають бачити багатоваріантність рішень, творчо підходити до життєвих завдань, навчаються володіти своїми емоціями.

Запишіть свою дитину у студію інтуїтивного живопису, і ви будете здивовані результатами!

Заняття проводяться 1 раз на тиждень по суботах.

11.00 – для дітей дошкільного віку (3,5-6 р.)

12.00 – для дітей молодшого шкільного віку (7-10 р.)

13.00 – для підлітків (11-15 р.)

Записуйтесь по тел. 067-353-14-32 і приходьте за адресою: вул. Чорновола,4.

Коментарі вимкнені.