Ротавірусна інфекція у дітей: що це таке і як від неї захиститись? 

Ви, напевно, чули про загадковий «кишковий грип», який викликає порушення з боку шлунково-кишкового тракту. Це і є ротавірусна інфекція. Більше половини випадків захворювання припадає на дітей до 3 років. А найбільш небезпечним вірус є для малюків першого року життя.

Потрапляючи в організм побутовим шляхом (брудні руки, іграшки, контакт із зараженою дитиною), вірус атакує кишечник і шлунок.

Основні симптоми ротавірусної інфекції

  • висока температура;
  • блювота і діарея;
  • іноді – симптоми з боку дихальних шляхів.

У маленьких дітей інфекція швидко призводить до зневоднення і втрати корисних мінералів. Відновлення після захворювання дуже важке. Ротавіруси небезпечні тим, що є стійкими до мила і дезінфікуючих засобів. Тому вакцинація – найкращий засіб захисту.

«Ротарикс» – вакцина проти ротавірусної інфекції від бельгійського виробника. Вона показана для профілактики ротавірусу дітям з 6 по 24 тиждень від народження. Повний курс імунізації складається з двох доз, які вводяться з інтервалом 4 тижні.

У МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль» діє спеціальна пропозиція:

Огляд лікаря + вакцинація «РОТАРИКС» всього 1090 грн!!!

Увага! Кількість обмежена!

Скористайтеся шансом захистити дитину від ротавірусної інфекції. Записуйтеся на вакцинацію «Ротарикс» у МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль» за номером: (068) 752 52 52; (0352) 52 52 52.Коментарі вимкнені.