Ідеї для подарунків від “Hand made Story”

Наближається  казкова пора новорічних та різдвяних подарунків. Зразу виникає думка, «незабаром свята і  що дарувати рідним, друзям, колегам в свято Миколая, Новий рік, на Різдво?» Звичайно, приємно отримувати подарунки, а ще краще їх дарувати. Щоб зекономити час та  не бігати по місту в пошуках «що подарувати!!!» , пропонуємо вам новорічні та різдвяні ідеї для подарунків до свят від наших етномайстерень та творчих крамниць нашого рідного міста.

Дуже багато цікавих, ексклюзивних, оригінальних подарунків ви знайдете у творчій  крамниці  Hand made Story. Від красивого новорічного різноманітного декору, аксесуарів до   неповторних  та вишуканих виробів для жінок, чоловіків та дітей. Всі вироби тут зроблені власними руками майстрів крамниці та передають їх велику любов, тепло та святковий настрій.

Як вам ідея зробити подарунок для рідних, друзів чи для себе своїми руками? Ярина та Андрій Затонські, власники творчої крамниці Handmade Story, гостинно запрошують на постійні майстеркласи з декупажу чи інші творчі зустрічі, які відбуваються на вул.Мазепи,3, в приміщенні крамниці. Ви зможете  самі долучитися до виготовлення подарунку та зробити сюрприз  рідним чи друзям. Що  може бути приємним – зробити красиву річ власними руками та ще й для коханої людини. В крамниці можна придбати матеріали для творчості , особливо порадує великий асортимент різноманітних дерев’яних шкатулок, коробів, ящиків, підсвічників фігурок та інших цікавинок.

Більше ідей знаходьте на сторінці Handmade Story у facebook .

Та заходьте по подарунки  та подарункові сертифікати на вул.Мазепи,3

Творча крамниця Handmade Story,тел. 0974951020

Коментарі вимкнені.