У Тернополі відбудеться бізнес-сніданок на тему «Діловий етикет успішних людей»

Багато керівників чи власників бізнесу неохоче погоджуються на бізнес-зустрічі і навіть відчувають страх перед ним. Одна з причин – незручні ситуації, в які вони потрапляють через незнання елементарних правил ділового етикету. Клуб Ділових Людей у партнерстві з журналом «City Life» взялися вирішувати таку проблему та організували бізнес-сніданок на тему «Діловий етикет успішних людей».  Час та місце проведення: 10 лютого, Тернопіль, вул. Сагайдачного, 6 (ресторан  м. Тернопіль, вул. Сагайдачного, 6 (ресторан «LAETA FAMILIA»).

У програмі – елементи іміджу, деталі використання візитної картки, правила ділової презентації, ділові прийоми та ділові обіди, а також міжнародний етикет – особливості та відмінності традицій поведінки країн Західної Європи та США.

Бізнес-сніданок проводитиме Віталій Новиков – автор і ведучий клубу сучасного українського мистецтва, тренер консалтингової компанії «Українська економічна студія», ведучий телеканалу УТ-1 дитячої програми «Каланча» , ведучий міжнародних фестивалів і конкурсів педагог акторської майстерності та сценічної мови.

Деталі та реєстрація за посиланням: http://www.bc-club.org.ua/event-details/event/2050.html

Довідка:
Заходи формату «Бізнес-сніданок» – одні з найпопулярніших у прогресивних бізнес-колах. Це зустріч, яка збирає професіоналів, експертів, власників бізнесу, топ-менеджерів та просто цікавих людей, які у невимушеній атмосфері обмінюються досвідом, здобувають нові знання та нові контакти. Основний атрибут зустрічі – смачна ранкова кава, з якої розпочинається будь-яка успішна співпраця.

Comments are closed.