Як покращити потенцію?

При нестачі тестостерону необхідно змінити раціон і включити в нього певні продукти. 

На першому місці знаходяться продукти, які містять добре засвоюваний білок. Він міститься в курячій грудці, нежирному сирі, білку яєць і нежирній яловичині.  В телятині, крім необхідного білка, міститься вітамін В12, який корисний в зміцненні чоловічого здоров’я.

Для чоловічої сили важливо вживати морепродукти: краби, устриці та інші дари океану. У них міститься цинк, який підсилює чуттєвість і бажання. Крім морських делікатесів, цинк є в звичайних гарбузовому насінні. Дуже корисні горіхи, капуста, зелень і шпинат.

На потенцію, так само як і на лібідо, позитивно впливають жирні кислоти омега-3. Крім великої кількості білка, фосфору і цинку, вони містять холестерол. Саме він використовується організмом при утворенні статевих гормонів.

Молоко –  чудовий продукт для потенції, проте важливо вживати лише якісне, бажано домашнє молоко. 

Чоловікам слід стежити за своїм харчуванням, дотримуватися здорового способу життя, уникати стресів і піддавати організм помірним фізичним навантаження.

У разі, якщо Вас тривалий час турбують проблеми з потенцією, варто звернутись до фахівця за професійною допомогою! У МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль» лікар-уролог проведе діагностику, точно встановить діагноз і призначить ефективне лікування.

Записуйтеся на прийом до лікаря-уролога у медичному центрі «Оксфорд Медікал» в Тернополі по телефону (068) 752 52 52!

 

Коментарі вимкнені.