Комунальні афери Сергія Надала і міської влади Тернополя у багатоквартирних будинках

Незважаючи на постійні викриття тернопільським ДемАльянсом незаконних оборудок міської влади – оборудки множаться, вдосконалюються та нахабнішають, порушуючи все більшу кількість Законів України.
Нещодавно ми стали свідками схеми «віджиму» міською владою Тернополя, як у лихі 90-ті, спільного майна мешканців багатоквартирного житлового будинку по вул. Білецькій. Мова йде про допоміжне приміщення будинку в під’їзді будинку, на першому поверсі. Мешканці будинку випадково дізнались, що міська рада має документ про власність на це приміщення (!), який був виготовлений на підставі аж двох рішень виконкому міської ради 1989 та 1990 років, тобто ще за Радянського Союзу!!! Ми так розуміємо, що працівники міської ради Тернополя тепер будуть допомагати мешканцям обслуговувати цей будинок (бо ж приміщення допоміжні), тобто будуть «ЖЕРТОВНО СТОЯТИ НА ВАХТІ ІНТЕРЕСІВ МЕШКАНЦІВ Білецької, 16!».
А може варто схаменутися?! Тільки уявіть, що підставою для визнання права власності на допоміжні приміщення за міською радою було рішення, яким усі будинки житлового фонду міста передаються у ДЕРЖАВНУ власність тоді ще місцевої ради народних депутатів, а друге рішення підтверджує, що вулиця Білецька набула цієї назви після перейменування. То де ж тут документ (рішення), який є підставою ці допоміжні приміщення визнавати за міською радою? За таким трактуванням Законів України, і за такими рішеннями будь-які допоміжні приміщення, котрі впадуть в несите око голови або його посіпак можна забрати у мешканців усіх багатоквартирних будинків Тернополя! Зараз ці приміщення по вул. Білецькій хочуть передати громадській організації яка, зі слів її представника, допомагає воїнам АТО. Але ж як міська влада дбає про воїнів АТО ми уже писали (на переданих їм ділянках будівництво житла неможливе і заборонено санітарними нормами та законодавством). Але кого то хвилює?
Кому ж потрібніше за мешканців будинку це приміщення? Як виявилось, кімнату передають під офіс організації, до якої має відношення депутат міської ради п. Півторак. Саме він досить слухняно з провладними депутатами підтримує голосуванням впровадження незаконних схем міського голови.
Але все одно це приміщення не може бути офісом, бо входи та виходи із приміщення громадського призначення повинні бути ізольовані від житлової частини будинку (порушення п. 2.53 ДБН В.2.2-15-2005), а тут спільний вхід.
Зробити окремий вхід з прибудинкової території не дозволяє п. 8.14 ДБН В.3.2-2-2009, за яким зміна фасадів будинку повинна носити системний характер, а улаштування вхідних груп до вбудованих приміщень можна робити тільки за архітектурно-планувальними завданнями. І чому мешканці повинні відмовлятись від приміщень для чергового персоналу (консьєржки) якщо воно там передбачено (п. 8.9 цього ж ДБН)????
То ж яким чином чиновники міської влади пропонують п. Півтораку потрапляти у це приміщення, хіба залітаючи у віконну кватирку? Судячи із результатів відкритих голосувань на сесії Тернопільської міської ради цей депутат таки повинен вчитись літати, адже швидкий виліт із депутатів він собі забезпечує рясною підтримкою антигромадських рішень міської ради.
Чому ж з’явилась потреба у цій новій схемі? Адже успішно триває захоплення парків, скверів, територій дитячих садків, шкіл тощо. Мабуть, ці ресурси виявились вичерпними, апетити корупціонерів ростуть, утримання незаконно нажитого стало дорожчим. А ще конвеєр корупції дає збої, бо прийняття незаконних рішень стало важчим через прихід у міську раду Тернополя певної кількості прогресивних депутатів, котрі на відміну від попередньої більшості, відстоюють інтереси громади та України. Наступають на рівень життя можновладців і антикорупційні закони та органи. То ж щоб поповнити корупційну «касу» майном мешканців багатоквартирних будинків, і запускають цю схему.
Тому мешканці багатоквартирних будинків будьте пильні! На вашому захисті стоїть законодавство України (підпункти 2 та 6 ст.1 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» і ст. 382 Цивільного кодексу України).
Фахівці тернопільського ДемАльянсу готові допомогти громаді міста у цьому протистоянні та виступити на стороні міщан проти внутрішніх ворогів народу України.

ДемАльянс Тернопіль

Коментарі вимкнені.