Тернопільські рідновіри пліч-о-пліч з християнами боронять Україну. Кому це заважає?

На одному із тернопільських сайтів  http://tarnopol.in.ua/articles/society/ternopilski-ridnoviry-na-botsi-rosiyi/ сумнівного походження, появилася замовна стаття “Тернопільські рідновіри на боці Росії”. Причому текст не відповідає заголовку. У статті йдеться абсолютно про інших людей, нетернополян і не тернопільського походження. Але обивателю всеодно, про кого йдеться. Головне – заголовок.

Можна було і не розжовувати, про що там, але не втримаюся – кілька штрихів. Автор із видуманим псевдо “Назар Почаївський”, подає абсолютно застарілу інформацію про тих людей. Їх давно вже в Раштівцях немає, вони у Києві. Ті, хто займається цими питаннями і замовляє чи пише подібного штибу статті – абсолютно некомпетентні у цьому питанні. Ставлю двійку і за п”ятибальною і за дванадцятибальною системою.

Це називається “чув дзвін, а не знає, звідки він”. Стаття – для галочки, для замилювання очей своєму начальству.

Сайт – навіть без зворотнього зв”язку. Коментарі не публікуються, відповіді і реакції на надісланий запит – ніяких. Я запитав у листі, хто бере на себе відповідальність за такий заголовок. У відповідь – тупа тишина.

Особливо потішила у статті фраза:

“Не зрозумілим хіба для психічно хворої людини залишається той факт, що покровительство різноманітним інтернаціональним язичницьким культам дає можливість ворогам України розхитувати нашу традиційну віру, тим самим наносячи разючий удар по моральності та духовності народу. Без них ми ніхто.”

Хто розуміє, про що я – ситуація якраз навпаки. Що таке традиційна, автохтонна віра – і пояснювати нікому не треба. І що таке інтернаціонально-безнаціональна – теж.

Хто ж знає тернопільських рідновірів, той знає, що багато із них пройшли всі бої на барикадах, під кулями стояли пліч-о-пліч із християнами, не акцентуючи на цьому. Зараз багато із них теж – на передовій, проти московських окупантів.

А ще один момент. Чортківський сайт http://news.chortkiv.net.ua/ridnoviry-ahenty-fsb-vovky-v-ovechij-shkuri-sered-nas/ знову ж, за замовленням тих же некомпетентних і профнепридатних осіб, змавпував цю статтю, але вже під заголовком “Рідновіри -агенти ФСБ? Вовки в овечій шкурі серед нас!” Мені особливо – смішно. Але, при цьому, розмістили світлину Ярослава Дзісяка, поета, славного чортківчанина, яким і близько не знає, про що йдеться. Тиждень перед тим його було нагороджено офіційною владою почесною нагородою. А тут отаке “мочилово”. Це що – тупа некомпетентність чи якесь зведення рахунків? Хто за це відповість?

А це псевдо – “Назар Почаївський”. Це що – спроба переведення стрілок на представників ворожого патріархату? Що, спроба руками рідновірів зробити те, що не хоче зробити влада?

Коли вже перестане правити бал в нашому суспільстві беззаконня, нешана до Основного Закону і проста некомпетентність?

 Ігор Аркуша, голова громади тернопільських рідновірів “Сварга”

 

Коментарі вимкнені.