Комісія у Тернополі перевірить ліфт в котрому ледве не загинула сім’я

З метою перевірки повідомлення про те, що на вулиці Лучаківського, 5 впав ліфт з людьми, створено комісію.

Про це “За Збручем” повідомила дирекція ПТ “Максима”, яке займається обслуговуванням ліфтів.

“Сьогодні за нашою ініціативою створено комісію з метою перевірки фактів, наведених в усній скарзі мешканців житлового будинку за адресою вул. Лучаківського, 5, – повідомили керівники фірми. – До комісії увійшли представники міської ради, держгірпромнагляду, ЖЕКу, ДП “Тернопільський експертно-технічний центр”, управління надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, під час інтерв’ю з міським головою в ефірі однієї з місцевих радіостанцій тернополянин, що зателефонував у студію, повідомив про прикрий випадок. За словами чоловіка, ліфт упав, коли в ньому перебував він з дружиною. Ця пригода ледь не закінчилася фатально.

– Ми з жінкою їхали ліфтом, опускалися з 8 поверха, кабіна впала разом з нами. Ми визвали ліфт, сіли, доїхали десь, може, до 5-го поверха, а дальше ліфт, як реактивний, полетів вниз. Я так поняв, шо спрацював тормоз, вже в самому низу, не доходя до підлоги десь пів метра. Там пробули 40 хвилин. Так здається, що є чим дихати в ліфті, а я після інфаркту там ледве добув, бо якби мене хватанув другий раз, то було би вже всьо, сьогодні би були похорони, – сказав чоловік.

Відтак, він попросив мера створити комісію, яка б обстежила підйомник.

Про результати роботи та висновки комісії у ПТ “Максима” пообіцяли повідомити додатково.

Коментарі вимкнені.