На Тернопільщині 5 членів та 2 депутатів Партії регіонів змагатимуться в одному окрузі!

Рекордним на кандидатів-регіоналів може стати округ №164 на Тернопільщині. Тут зареєстровано 5 кандидатів-членів Партії регіонів, а також по одному діючому депутату від цієї політсили – Тернопільської обласної та Верховної ради Укради.

Політична боротьба на окрузі №164, з центром в м.Збараж спричинила рекордну активність членів Партії регіонів. Так, ЦВК зареєструвала кандидатами в народні депутати 5-х членів ПР, з яких 1 висунутий партією і ще 4 – шляхом самовисування.

Окрім такого чисельного партійного представництва, за мандат також змагатимуться діючий депутат ВРУ від цієї політичної сили Орест Муц та депутат обласної ради Ярослава П’яла, яка, між іншим є рідною сестрою О.Муца. Щодо останніх, то варто зауважити, що в даних ЦВК вони значаться як «безпартійні», хоча ще в минулому році Орест Муц очолював обласну організацію, а Ярослава П’яла лише в липні цього року перестала очолювати Тернопільську міську організацію Партії Регіонів.

Таку активність з реєстрацією кандидатів місцеві аналітики пов’язують із боротьбою за представництво членів виборчих комісій. Відтак, до «команди Муца» зараховують 6 кандидатів зареєстрованих на цьому виборчому окрузі. Між іншим, троє з них є працівниками ТОВ телерадіокомпанія «Тернопіль», яку очолює Ярослава П’яла.

Варто зауважити, що «провладним» кандидатом на цьому окрузі вважають голову правління «Укрінбанку» Володимира Клименка, штаб якого уже тривалий час веде боротьбу із командою Ореста Муца. Щоправда, станом на ранок 9 червня Володимир Клименко на був зареєстрований Центральною Виборчою Комісією, – повідомляє Опора.

Коментарі вимкнені.