Тернопільські політики не вберегли свою газету від бомжів

Щойно віддрукований кількатисячний тираж газети однієї із партій на Тернопільщині поцупили… безхатченки, здавши свіжі стоси із газетами на макулатуру.

Про це кореспондентові УКРІНФОРМу повідомили у відділі громадських зв’язків обласного управління міліції.

«Кількатисячний тираж щойно віддрукованої партійної газети агітатори, котрі мали зранку розносити часопис по домівках, залишили у під’їзді багатоповерхового будинку. Уночі двоє безхатьків, натрапивши на пачки із газетами, почали їх частинами перевозити до пункту збору макулатури», – йдеться у повідомленні.

Вранці за здану макулатуру чоловіки отримали 90 грн. Окрім безхатьків, частково тираж газети забрали і сховали у підвалі ще двоє мешканців будинку.

Крадіїв затримано. Цікаво, що партійні керівники місцевого рівня, котрі не зуміли зберегти разом із своїми колегами віддрукованого часопису, на майдані у Тернополі заявили, що це, мовляв, «чергова провокація влади», яка причетна до викрадення газет із партійного офісу.

Натомість, правоохоронці заперечили факт проникнення в офіс та викрадення з нього газет, оприлюднивши справжню причину втрати тиражу.

Олег Снітовський

Коментарі вимкнені.