У Тернополі чоловік бомжує під дверима своєї квартири

У під’їзді будинку на вул. 15 Квітня живе безхатько. Він ночує на бетонній долівці біля сміттєпроводу практично під дверима своєї квартири. Звідти його вигнали рідні, кажуть сусіди. Люди не знають, що робити, адже сморід від занедбаного чоловіка вже нестерпний.

На вулиці 15 Квітня, 1 на третьому поверсі біля сміттєвого проводу живе бомж, – пише на te.20minut.ua читач. – У під’їзді сморід, мешканці звертались у різні інстанції – і все марно. Підкажіть, куди звернутись, щоб допомогли вирішити цю проблему.

У під’їзді цього будинку на третьому поверсі справді живе чоловік. Втім, його історія не така вже й проста, розповідають люди. Вони потерпають від неприємного запаху, адже чоловік ходить у туалет просто в під’їзді. Проте мешканцям шкода його, адже він фактично бомжує під дверима власної квартири, де прожив усе життя. Більше року тому його викинули за двері рідні, а він без житла “опустився”.

– Цей чоловік колись жив у квартирі саме на цьому поверсі, – розповідає мешканка цього під’їзду пані Галина (прізвище називати відмовилася – прим. ред). – В останні роки розлучився з дружиною. Вона його вигнала з дому, кажуть, навіть із квартири виписала. То він так і ночує в під’їзді.

Колишня дружина цього чоловіка живе окремо, а у цій квартирі мешкає його син, додала інша сусідка, яку ми зустріли в під’їзді. Проте представитися вона відмовилася, мовляв, не хоче проблем.

Ходить у туалет у під’їзді

Жінки кажуть, що чоловік перетворив майданчик на третьому поверсі на туалет. Тому там від різкого смороду просто дихнути неможливо.

– Як його так могли виписали з квартири, де йому помитися? – обурюється сусідка. – Який він там не був би, але це ж людина, а не собака. Де ж можна так його кинути напризволяще?

Співрозмовниці розповідають, що у квартирі живе 27-річний син цього чоловіка. Нещодавно його затримала міліція.

– Що можна чекати від цього сина, як він людину з третього поверху виштовхнув, – каже пані Галина. – Зараз хлопець лежить у лікарні у важкому стані. У тій квартирі зібралася компанія одразу після Дня міста, 28 серпня, тоді й сталося це нещастя. Я навіть чула про цей випадок у новинах.

Нагадаємо, нещодавно  прес-служба УМВС повідмляла  про жителя Хмельниччини, якого виштовхнули з третього поверху в Тернополі. Виявляється, господарем цієї квартири та винуватцем нещасного випадку був саме син безхатька, який ночує у під’їзді.

– Хмельничанин підробляв на тернопільських новобудовах, – розповідають у відділі зв’язків із громадськістю обласної міліції. – Заробивши трохи, вирішив їхати додому.

По дорозі чоловік випадково познайомився з раніше судимим тернополянином, розповідають у міліції. Той був не сам, а в компанії дівчат. Всі були вже не дуже тверезі, тому запросили приєднатись і хмельничанина. Він пригостив нових знайомих пляшкою і закускою. Згодом усі зібралися в квартирі тернополянина. Там він попросив у хмельничанина п’ятдесят гривень. Мовляв, колись поверне. Між чоловіками виникла суперечка. Далі під час “розбірок” господар квартири виштовхнув гостя з вікна третього поверху. На щастя, той вижив. А його кривдника наступного дня розшукали та затримали.

 

Обіцяють усе з’ясувати

Коли кореспондент вийшла на третій поверх, де, за словами сусідів, ночує чоловік, у ніс вдарив різких запах, а у вуха – голосний храп. У кутку за ліфтом біля сміттєпроводу спав чоловік. Він був неохайний, одягнутий у не зовсім чистий одяг. Поруч – калюжа сечі.

– Я тут не живу, – сказав чоловік кореспондентові, ледь розплющивши очі. – Це все неправда, що вам сказали. Я сина чекаю, він скоро має з роботи вернутися…

Чоловік також зауважив, що живе у квартирі № 81. Про безхатька “20 хвилин” повідомила міліцію. Там вже побували дільничні, які склали на чоловіка два адмінпротоколи, повідомляють у відділі зв’язків із громадськістю обласної міліції. Втім, проблемою цього чоловіка повинні швидше зайнятися соціальні служби. Адже безхатьки – соціальна проблема.

– Я доручу нашим службам, аби вони з’ясували цю ситуацію, – запевнила начальник міського управління соціальної політики Марія Чашка. – Наразі не можу сказати, як йому допомогти. Потрібно з’ясувати ряд обставин – його сімейне становище, стан здоров’я. Можливо, його потрібно буде покласти до лікарні.

 

Коментарі вимкнені.