Як у Тернополі закручують гайки або СБУ в дії

У вересні 2011 року голову Тернопільської міської молодіжної громадської організації «Сокіл» Ігоря Бойчука майже три години допитували співробітники Служби безпеки України.

На допит викликали також керівника Тернопільської міської громадської організації «Патріот України», депутата Тернопільської обласної ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Назара Яворського. Поки що будь-яких обвинувачень допитуваним не висунуто.

«Працівник спецслужби цікавився переліком усіх членів очолюваної мною громадської організації. Також – історією та стратегією розвитку ТММГО «Сокіл» на Тернопіллі. Особливу увагу під час нашої розмови співробітник СБУ приділив організованим нами заходам – акціям протесту, зустрічам, зборам, вишколам тощо. «СБешники» хотіли знати дати цих заходів, кількість учасників та їх змістовне наповнення» – розповів Ігор Бойчук.

Як виявилося, причиною виклику націоналістів в управління СБУ була так звана «васильківська» справа. Як відомо, членів Всеукраїнської громадської організації «Патріот України» звинувачують в організації терористичного акту на День Незалежности у Києві.

«Хоча можливість такого теракту виглядає досить сумнівною, спецслужби у всіх областях допитують керівників пов’язаних із «Патріотом України» структур, – зазначив голова Тернопільського «Сокола». – З розмови стало зрозуміло, що мені закидають зв’язки із підозрюваними в організації згаданих протиправних дій».

Офіційно Ігоря Бойчука допитували як свідка у кримінальній справі. Жодних обвинувачень висунуто не було, – повідомляє прес-служба ТММГО «Сокіл».

 

Коментарі вимкнені.