400-кілометрову відстань тернополянин Володимир Футрик подолав мотоциклом заради фестивалю

На такий подвиг його спонукало бажання побувати на християнському молодіжному фестивалі, що проходить поблизу м. Малину.

32-річний тернопільчанин Володимир Футрик їхав до Малину впродовж 8 годин, зупиняючись на перепочинок. Хлопець вирішив себе не перезавантажувати, тому у дорогу ніякого провіанту не брав, лише пляшку з водою. На запитання як він наважився їхати у далеку дорогу мотоциклом, відповів відверто: «Оскільки іншого транспорту немає, то їжджу тим, що є». Володимир зізнається, що кілька разів мало не заблукав, однак добрі люди направляли у потрібному напрямку. «Люблю подорожувати – то моє захоплення, – каже хлопець. – А тим більше заради того, щоб дістатися на Малинфест. Тут я збагачуюся духовно, тут гартується мій дух, і я отримую натхнення від Господа».
Втомлений, але задоволений Володимир переміг себе, свої страхи і вкотре довів, що перемагає той, хто тренує не лише своє тіло, але, в першу чергу, свій дух. Це досить співзвучно із девізом молодіжного з’їзду: «Переможець успадкує все!». Володимир переконаний, що найбільша перемога – це перемога над собою, перемога над власним егоїзмом і гордістю, перемога над гріхом, який і є виявом слабкого характеру.
Виховувати у собі сильні якості, відпочивати на свіжому повітрі у лісі поблизу Ворсівського водосховища та жити у 4-тисячному наметовому містечку тернопільчанин міг впродовж тижня. На цьому з’їзді він втретє і наступного разу також планує сюди приїхати і вже, певно, не сам, а в компанії таких же екстремалів.
Всеукраїнський молодіжний з’їзд Церкви християн віри євангельської України цього року відзначив свій 15-річний ювілей і тривав з 5 по 12 липня на території лісового табору «Юність».

Ірина НАУМЕЦЬ

Коментарі вимкнені.