Для коменданта Дебальцевого Леоніда Підручного це вже друга війна

За плечами військового комісара Чортківського райвійськкомату полковника ЛЕОНІДА ПІДРУЧНОГО великий життєвий досвід, високий професіоналізм і військовий вишкіл. За свої неповні п’ятдесят років офіцер змінив більше десятка гарнізонів від Східного Сибіру – Забайкальського військового округу до Західної Європи – групи військ у Німеччині, від заполярного Мурманська до півдня Центральної Азії – Афганістану. Весь військовий життєвий досвід офіцеру знадобився зараз в Україні, як під час проведення часткової мобілізації, так і у зоні проведення АТО – Чортківський райвійськком був комендантом Дебальцевого, населеного пункту за який точилися запеклі бої в ході гібридної війни.
– Ми виставляли патрулі по місту Дебальцево, у мої завдання входило також зустріч з місцевим населенням. Бували дуже бурхливі зустрічі з проросійсько налаштованим населенням. Дехто із них робили різного роду провокації. Населення на вулиці могло підійти нахамити і плюнути в лице. Як на мене на цих людей непотрібно ображатися, бо вони і так уже ображені війною, – наголошує полковник ЛЕОНІД ПІДРУЧНИЙ.
Для Чортківського райвійськкома це уже друга війна. Перша була в Афганістані. Там він служив бортовим техніком вертольоту Мі-8 МТ.
– На Донбасі важко було ще й тому, що у таких відносинах ти не знаєш де ворог. Наприклад в Афганістані, коли було поставлено завдання я знав, що мій екіпаж летить його виконувати, а моджахеди, духи – наші вороги. А у Дебальцевому людина могла зі мною навіть здороватися, а за якийсь час наводити на нас артилерію чи міномети, – каже ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАР ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОННОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ ПОЛКОВНИК ЛЕОНІД ПІДРУЧНИЙ.

Тернопільський обласний військовий комісаріат

Коментарі вимкнені.