Завтра в Тернополі “Illusions” гратимуть музику, аналогів якої немає в Україні (відео)

В Тернополі 19 лютого виступить гурт “Illusions”. Музиканти дадуть концерт в Коза-барі, початок о 20.00.

–  “Illusions” – проект, який ми характеризуємо як неокласичний рок, – кажуть музиканти. – Хоча, якщо пісні ще можна віднести до легкого року, то інструменталки – то чиста неокласика. Нас не можливо взагалі вписати у якийсь формат, адже ми граємо музику, якої фактично немає в Україні .

Чому саме “Ілюзії”, тому що майже кожна пісня чи композиція – це емоція, породжена образом, який в свою чергу являється ілюзією чогось реального в нашому житті, пише на сторінці “Illusions” ВКонтакті . Можливо, тому перша композиція, що стала основою для нашої співпраці і називається “Ілюзія”. Можна сказати, що саме це слово і поєднало нас…
– Спочатку ми й не планували створювати гурт, – ділиться Андрій Бочко. – Адже я і Роксолана уже грали у фолк-гурті. Просто мені хотілося якогось більш сучасного звучання і я почав шукати піаніста. Допоки мені на сторінку Вконтакті не “вивішали” композицію Єгора, який на той час вів сольну кар’єру. Тоді з партією фортепіано ми хотіли записати тільки одну “Колискову”. Але коли Єгор приїхав до Львова з концертом і ми почали її репетирувати, він запропонував зіграти разом і щось з його репертуару. Ми того ж вечора зробили інструментальну “Ілюзію”, а вже зранку пішли і записали обидві композиції.

Створили “Illusions” у травні 2011 року Андрій Бочко, Роксолана Пахолків та Єгор Грушин.

Поки що звучання композицій акустичне, і поєднує три інструменти: гітару, віолончель і фортепіано. Але музиканти планують розвиватися, тому не виключено, що з’являться й інші інструменти.

Виклавши в інтернеті свої перші записи “Illusions” отримали дуже багато позитивних відгуків від людей і вирішили продовжити співпрацю, щоб зробити альбом. Але ще більше схвальних відгуків заставили гурт піти на виступи… і зараз вся увага приділяється цьому проекту.

Ще однією особливістю гурту є те, що він виконує не тільки пісні. Половину альбому становлять інструментальні композиції, які на рівні з піснями дуже гарно сприймаються слухачами. Основною складовою всіх композицій є емоції, вони майже всі схожі на океан – одночасно і спокійні і бурхливі.

За цей короткий час, гурт вже встиг побувати з концертами у Новояворівську, Івано-франківську, Києві, Львові та достойно виступити на одній сцені з Піккардійською Терцією і Плачем Єремії, отримавши численні позитивні відгуки слухачів з різних куточків нашої країни.

– Ми нещодавно виступали з Піккардійцями, – розповідає соліст Андрій Бочко, – і було трішки незвично, що ми на сцені поруч з такими зірками. Але коли глядачі покликали нас на біс, то ми зрозуміли, що це круто!

Взимку 2012-го прийшла черга першого творчого доробку колективу, який він радо представить усім, хто завітає на виступи.
Склад:
Фортепіано – Єгор Грушин
Віолончель – Роксолана Пахолків
Гітара, вокал – Андрій Бочко

Коментарі вимкнені.