До “п’яного” священика шикуються черги на сповідь

Священик Микола Клименко, який 9 лютого напідпитку ганяв по центру Києва і був затриманий співробітниками ДАІ, виявився служителем в Свято-Троїцькому храмі на Троєщині, причому дуже популярним серед прихожан.  – “Золота людина! У всіх сповіді хороші, але до нього натовпи ідуть! Тому що він пропускає слова людей через себе. Буває, що і в священиків вселяється щось недобре, як у нашого Миколу…” – розповів службовець церкви газеті “Сегодня”. Виявилося також, що Клименко займається бізнесом – видає місіонерські книги і возить їх до Росії та Білорусі.

Одна з прихожанок церкви Галина розповіла, що знає Клименка. “Знаю, що він власник кількох книжкових магазинів, де продають релігійну літературу. Я до нього якось на роботу просилася, але він не взяв”, – пригадала вона.

Наразі священик розкаявся в гріхах і на три місяці відлучений від служіння, його перевели в читці. “Я відчуваю сором за скоєне… Щиро каюся”, – сказав Клименко.

Нагадаємо, він опинився в центрі скандалу після того, як був зупинений працівниками ДАІ за кермом дорогого позашляховика. Священик виявився п’яним, переплутав дорогу з тротуаром і ледь не збив кількох пішоходів. Більше того, “буйний батюшка” почав кидатися на інспекторів з кулаками і вони не могли його втихомирити майже годину.

Детальніе про це пише “Сегодня”

Коментарі вимкнені.