Обличчя Тернополя: 15-річна Настя Свічар то шукає злочинців, то чаклує з відьмами

Я – Настя Свічар. Мені 15 років і я живу у прекрасному місті Тернополі. Навчаюся у 13-й школі, яка носить горду назву школа-ліцей.
Я дуже люблю читати, книжки захоплюють мене цілком і повністю. Я поринаю у світ герої знову і знову… То шукаю злочинця із місіс Марпл, то проживаю важкі часи з Олівером Твістом,то шукаю виходу з жахів створених Кінгом, то чаклую із відьмами, або полюю з вампірами…Ще я люблю дивитися фільми і серіали. Завдяки їм я проживаю багато життів з різними героями. Музика також є бальзамом для мого серця. Також з дитинства я займаюся бальними танцями, які допомагають мені розвиватися, як і духовно, так і фізично .
Страх- це не для мене.
Я мрію стати гідною людиною, яку будуть поважати люди і гордитися батьки.
Тернопіль – це моє рідне місто і я його люблю всім серцем. За все що присутнє в ньому… За добрих людей, за теплу атмосферу, яка так і витає в повітрі, за маленькі і непримітні вулички, які чимось вражають своєю теплотою, за людні вулиці, де люди починають жити у ритмі міста і за все добре, що принесло мені це місто .
Я хочу побажати, щоб всі тернополяни шанували місто в якому вони живуть , любили його і були щасливими!

Кожен із Вас може стати обличчям Тернополя, Збаража, …, містечка чи села Тернопільської області та розповісти про свої мрії, улюблену справу. Для цього просто напишіть на електронну адресу info@poglyad.te.ua або залишіть коментар у групі Вконтакте.

Коментарі вимкнені.